Wpis z mikrobloga

Z wielką chęcią i radością pluliśmy wczoraj na Roberta Bąkiewicza w ramach #rankingpopularnosci. Szef Straży Narodowej przyjął 4536 splunięć, w tym 3408 splunięcia podwójne - okazało się to o około 100 za mało, by przebić lidera i rekordzistę, czyli Mateusza Morawieckiego. Dzisiaj zostajemy w temacie ostatnich protestów, zamieszek i ogólnego antymerytorycznego #!$%@? dziejącego się na polskich ulicach, ale zmieniamy stronę i na belce melduje się...
MARTA LEMPART
Plujesz=plusujesz

Dotychczasowy ranking:
Vateusz Morawiecki - 4643 splunięcia, 3657 podwójnych
Robert Bąkiewicz - 4536 + 3408
Jacek Sasin - 2216 + 1841
Jacek Kurski - 343 + 225
Jarosław Kaczyński - 154 + 90
Kaja Godek - 137 + 100

W rankingu najpierw liczymy zwykłe splunięcia, a w przypadku remisu decydują splunięcia podwójne.

Mobilizacja, okażcie pani Marcie należny jej szacunek!
MarcinBachleda - Z wielką chęcią i radością pluliśmy wczoraj na Roberta Bąkiewicza w ...

źródło: comment_1604473980YHQxbIwb96QHOLyuRsvEUd.jpg

Pobierz
  • 127
  • Odpowiedz
@pablosik: Mhm jak każdy przeciętny wykopek czytasz i cytujesz tylko fragmenty mojej wypowiedzi.

Sprawa mnie nie dotyczy. Ale ona Jest osobą publiczną wiec całą sobą reprezentuje swoje postulaty. Poprostu gruby człowiek nie reklamuje siłowni a tak zaniedbana kobieta nie powinna stawać na czele reszty kobiet.

Nie jestem osobą publiczną ale sobą reprezentuje tez np mojego męża i nie wyobrażam sobie towarzyszyć mu z tłustymi włosami stosując wulgaryzmy.
Tak samo jak
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Jeśli kobieta wygląda jak ona i jest feministką, to wysoce prawdopodobnym jest, że jej motywacją nie są żadne szczytne cele, a jedynie własne problemy i ich zagłuszanie
  • Odpowiedz
@MarcinBachleda: Dlaczego mam pluć na kogoś, kto walczy o swoje prawa? Bo ma inne poglądy? Może i jest trochę narwana na Twitterze, ale słuchałem jej wypowiedzi w mediach czy na konferencjach i wydaje się wierzyć w to co robi. W przeciwieństwie do ekipy przed nią nie jest przynajmniej cyniczna. Brak splunięcia ode mnie.


@gybefan: Refundowana antykoncepcja to nie jest jej prawo
  • Odpowiedz
Tak samo jak mój mąż czułby się tym urażony i zażenowany tak i ja się czuję kiedy tak zaniedbana kobieta reprezentuje resztę kobiet.


@BBQx: xD
Twój chłop w takim razie powinien się wstydzić, że reprezentujesz taki poziom dyskusji, taki kij w dupie i rzucasz takimi dupnymi argumentami.
Pamiętaj, że ta "brzydka" baba osiągnęła z wielkim prawdopodobieństwem więcej niż ty
  • Odpowiedz