Wpis z mikrobloga

#perfumy Jakoś 1,5 roku temu zacząłem notować każdy komplement i diss jaki dostałem. Pomogło mi w tym trochę Parfumo bo dodawalem sobie cyferki do notatek i zaznaczalem czy była to opinia pozytywna, neutralna czy opinia negatywna. Te najciekawsze sobie nawet zapisywałem w całości. Jutro przepisze to do notatnika bo sporo tego jest, a chce też uwzględnić ilość użyć danego zapachu co mam dokładnie pokazane chronologicznie na Parfumo. Czasem musiałem żebrać o opinie a czasem sam dostawałem bo każdy kto mnie zna z otoczenia wie że jestem jebniety na tym punkcie i nie bali mi się powiedzieć, że użyłem jakiegoś śmierdziucha
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dr_love: U mnie 9/10 komplementów dostaje Baccarat. Potem Naxos i Bracken. Za inne tylko dostaje od różowej lub rodziny. Kiedyś bardzo dużo dostawałem za Amena, Dior Homme, Rochas Man, Acqua Di Gio.
  • Odpowiedz
Jakoś 1,5 roku temu zacząłem notować każdy komplement i diss jaki dostałem

każdy kto mnie zna z otoczenia wie że jestem jebniety na tym punkcie


@dr_love: hmm no cóż xD
  • Odpowiedz
@esdain: Ale znasz? Bo to jest bardzo specyficzny zapach, moje skojarzenie to zapach w palmiarni, taka gorąca wilgotna roślinność i do tego goździki. Mogę Ci zrobić ale to dopiero w przyszłym tygodniu, bo nie mam go ze sobą teraz. Tylko ja robię minimum 10 ml jeśli to jest ok dla Ciebie.
  • Odpowiedz