Wpis z mikrobloga

hej Mirki i Mirabelki,

Za nieco ponad miesiąc z różowym odbieramy klucze do naszego nowego M.
Z racji tego że umowa na meble kuchenne już podpisana, musimy wybrać sprzęty AGD.

Pomożecie? Wszelkie opinie i wskazówki będą bardzo mile widziane. Czy kupował ktoś ostatnio komplet do mieszkania i poleci duże promocje?
Potrzebujemy: lodówki do zabudowy, zmywarki, płyty indukcyjnej, piekarnik, pralki, suszarki

Lodówka: na pewno pełny no frost. Do tej pory mamy wspaniałego Boscha ale wolnostojącego.
Jedyne sensowne modele to KIN86AFF0 i KIN86VSF0.
Różowa chce samsunga, ale totalnie nie jestem przekonany. Ktoś ma doświadczenie?

Płyta indukcyjna: na 3 fazy (ale to chyba standard), chcielibyśmy żeby był timmer na poszczególne pola.

Piekarnik: tutaj kompakt samsung, mamy go w obecnym mieszkaniu i planujemy w kolejnym ten sam

Zmywarka: tutaj też boscha - mamy wybrany.

Pralka & suszarka - totalnie nie mam pojęcia - ale chcemy dwa osobne urządzenia

z góry dzięki za wszelkie info

#kiciochpyta #remontujzwykopem #agd #zakupy
  • 10
@flito: Sporo ludzi na tagu #remontujzwykopem pyta o podobne, może uda ci się znaleźć. Ja byłem dosyć niedawno przy podobnym zakupie, to ci mogę polecić wszelkie "2 produkt 20% taniej, trzeci 50%, czwarty gratis", które się pojawiają w Euro RTV, Media Markt i podobnych. Niektórzy też przy dużych zamówieniach piszą mail do sklepów internetowych i się targują. Na pewno kilka tysięcy zaoszczędzisz na kupowaniu w jednym/dwóch sklepach.

Co do konkretnych produktów
@flito samsung RS68N8340B1 polecam
Indukcję z Ikei największą najdroższa (nie pamiętam jak się nazywa)

Piekarnik Samsung - narazie dobrze działa

Czemu 2 osobne urządzenia pralkę i suszarkę ? Mam Beko (jak zainteresowani to jutro na PW podeślę model) 2 w jednym i działa mega ta suszarka.
@jaketu: niestety u nas lodówka w zabudowę i pojedyncza, side by side nie wejdzie :(

właśnie słyszałem opinie że pralko suszarka działa gorzej niż 2 osobne urządzenia
@flito: Electrolux to w tej chwili jedna z lepszych firm, jeżeli chodzi o duże AGD. Cena adekwatna do jakości.
Firmy na B czy S są naszpikowane elektroniką, jeśli coś padnie to raczej sprzęt do wyrzucenia... Ponadto obecne
płacisz za markę a nie za jakośc....
@flito: Mają tak samo grube ściany przez co po zabudowie zajmują dużo miejsca. Przez zabudowę mają mniejszy środek w porównywanych wymiarach. Ponadto trudny dostęp do lodówki „w razie czego” i w 90% przypadków brak pelnego No frost.