Wpis z mikrobloga

Zapis audio z interwencji policji w Gdańsku przy ulicy Szuwary ok. godziny 16:00 dnia 03.10.120. Poza dwoma elementami:
- brak podania podstawy zatrzymania (policjant mógł o tym zapomnieć)
- i odzywkami jednego policjanta
przebieg był spokojny.
W sumie było 6 policjantów: 2 podeszło, 2 siedziało w głównej części samochodu, 2 na przednich siedzeniach.
https://drive.google.com/file/d/1vDn-m34LPEPAgzbK9k71rhdfaZNX4Fev/view?usp=sharing
Nie mam nagrania wideo ponieważ nie mam aplikacji, która działała by ukryta (włącznie z paskiem powiadomień). Ktoś zna taką?
Akcja od 0:02 do 6:20 pozostały czas to dojście do domu. Pamiętajcie nie dajcie się sprowokować policjantowi i bądźcie spokojni przez cały czas, nawet jak zżerają was nerwy bo nie wiecie o co im chodzi i jeżeli w mundur ubrany jest normalny człowiek to interwencja skończy się szybko i bezboleśnie.
#policja #gdansk #nagrywanie
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@dzieciol1992: po głosie bym w życiu nie zgadł, dzięki, masz stoicki #!$%@? spokój, mnie by hui strzelił juz z 7x na pytanie: masz coś, sle to są perfidne świnie. Byłem trzepany przez niebieskich wielokrotnie i 2/3 kończyło się na komendzie bo im mój ryj nie pasował, bo pyskaty itp. #!$%@?, ich zatrzymanie #!$%@? daje, a na komendzie z chłopakami zawsze beka z zatrzymań xD
  • Odpowiedz
@dzieciol1992: jakie urwy parszywe, najgorsze ze przed takim elementem nie ma sie jak broniç.

Nie dac sie sprowokowac, cos takiego nie powinno miec miejsca, az sie gotuje po odsluchaniu nagrania.
  • Odpowiedz