Wpis z mikrobloga

Ma ktoś numer do sanepidu we Wrocławiu , z infolinii sanepidu kierują mnie na infolinii nfz oni kierują mnie do ogólnopolskiej infolinii a ci do mojego powiatowego sanepidu tam nikt nie odbiera co za burdel Macie jakiś pomysł jak mogę się z nimi skontaktować #koronawirus #wroclaw
  • 15
  • Odpowiedz
@Geronimo666: xD przerabiałem dokładnie tę samą drogę bo doszło do pomyłki w mojej kwarantannie (dostałem 20+ dni zamiast 10) - dzwoniłem do NFZ (godzina), potem do ogólnopolskiej (2h), potem do powiatowego sanepidu (odebrali od razu ale to nie ten dział, to był dział kwarantann granicznych) - tam dostałem 3 nry do kwarantann lokalnych, 350 połączeń i 4,5h później udało mi się szybko i sprawnie załatwić sprawę xD
  • Odpowiedz
Jeśli chodzi o kwarantanne to dzwonienie do sanepidu nic nie da, od poniedziałku są nakładane automatycznie. Na stronie gis-u jest o tym info z nr telefonu. Jeśli chodzi o coś innego to napisz priv.
  • Odpowiedz
Najlepsze jest to ze powiatowe pracują do 15,rozumiem każdy ma swoje życie ale przy takim burdelu jakiś się wyprawia muszą poszukać jakiegoś innego rozwiązania.
  • Odpowiedz