Wpis z mikrobloga

Szacuneczek Mirki i Mirabelki!
Polecicie sprawdzony sklep z zabawkami, z fajnym wyborem, fachową obsługa, dobrej jakości wysyłkami (dobre zabezpieczenie do transportu) oraz dobrymi cenami? Głównie interesuje mnie LEGO oraz samochody typu hotwheels, natomiast spoko jakby były nerfy, zabawki edukacyjne i nawet gry planszowe.
Z góry dzięki!
#zabawki #lego #gryplanszowe #hotwheels #sklepzzabawkami
  • 10
  • Odpowiedz
@Groudon: od paru dni przeglądam i dużo rzeczy bym przytulił, plus gorące strzały.
Domyślam się że obsługa jak na xkom, wkoncu na pierwszy rzut oka widać że powiązania mają. Jeśli jest tak jak w X-kom, to świetnie, zamawiając sprzęt komputerowy niejednokrotnie jakość obsługi oraz zabezpieczenie do transportu była odpowiednia. Dzięki zatem za potwierdzenie bezproblemowych zakupów w al.to
  • Odpowiedz
Dzięki zatem za potwierdzenie bezproblemowych zakupów w al.to


@Saamed955: tutaj bym taki pewny nie był, że te zakupy będą bezproblemowe. al.to jeszcze rok temu słynęło z zajebistej jakości, natomiast od jakiegoś czasu można nawet tutaj na tagu #lego obserwować tragiczny sposób zapakowania paczek (ale nie wszystkich - żeby być też wobec nich fair). Kartony dochodzą pogniecione/zniszczone i to samo dzieje się z zestawami w środku. Ja sporo u nich kupowałem w
  • Odpowiedz
@damw: no to niedobrze. Co w przypadku zgłoszenia tego problemu do al.to, olewają temat jakość czy zachowują się na poziomie i biorą odpowiedzialność za sytuację?

Jesteś w stanie polecić jakąś dobrą alternatywę dla tego sklepu?
  • Odpowiedz
no to niedobrze. Co w przypadku zgłoszenia tego problemu do al.to, olewają temat jakość czy zachowują się na poziomie i biorą odpowiedzialność za sytuację?


@Saamed955: na to pytanie nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć, bo moje paczki (chociaż słabo zabezpieczone) dotarły w całości i zestawy też nie ucierpiały. Dlatego też ich nie reklamowałem, bo nie było powodu. Możesz zapytać mireczków z tego linka co Ci podałem, jak ta sprawa wyglądała potem
  • Odpowiedz
@damw: no to potestuje na własnej skórze i tyle. Jedną paczkę jaka od nich zamówiłem i dostałem w stanie bardzo fajnym. Na szczęście lokalni kurierzy są w porządku i wszystkie paczki póki co były bez uszkodzeń, modele samolotów, telefon czy inne zabawki dla dziecka/itemy do domu. Co świadczy też o tym że udało się z pozostałymi osobami, które brały udział w procesie transportu. Dzięki za link do i poświęcony czas.
  • Odpowiedz
@Saamed955: Proponują wymianę ale gdy kupujesz z promocji czy gorących strzałów to zestawów w chwili reklamacji już nie ma i pozostaje zwrot. Mialem też kilka zestawów poniszczonych i zaproponowali mi zniżkę na kolejny zakup (bez promocji) lub częściowy zwrot gotówki, oczywiście w zależności od stopnia zniszczenia (ok 10% wartości zestawu)
  • Odpowiedz
@Saamed955: LEGO warto szukać na bricklink. Oferty używanych z całego świata, często stan idealny taniej niż w PL. No i okazja, by kupić zestaw, którego nie ma już w ofercie sklepów.
  • Odpowiedz