Wpis z mikrobloga

@iminwykop: z tego co słyszałem, to sposób w jaki uprawiasz też wpływa na poziom substancji, dlatego parlament ostatnio zwiększył dopuszczalny poziom THC bo rolnicy niby mieli z tym problem, aby nie przekroczyć tego 0,2 w pewnych sytuacjach
@Pelen_watpliwosci: autentycznie? Idiotyzm.. ale racja lepiej nie ryzykować. Wychodzi na to, że nawet jak chcę dla siebie to muszę być rolnikiem/założyć firmę i mieć już na to zbyt zanim nawet wyrośnie?
@PochlaniaczWilgoci: nie uprawiam ani nie hoduję, ale chyba poprzez odpowiednią odmianę? Przepraszam, nie znam się więc powtarzam tylko to co usłyszałem/przeczytałem. A np. słyszałem coś takiego, że niby rolnicy mieli problem z przekraczaniem dozwolonego poziomu thc z racji wielu słonecznych dni w tym roku o.O
@paczek_zsmalcem sęk w tym, że jesteś w stanie bez badań laboratoryjnych ustalić jaki procent cbd w stosunku do THC będzie miał krzak. Choćby producent nasion się zarzekal to tak naprawdę wystarczy drobny stres dla rośliny (np. Zachwianie fotoperiodyczne) i poziomy ulegną zmianie. Po za tym pozostają kwestie "alf" aTHC i aCBD które też mają duży wpływ na syntezę do substancji aktywnych. Innymi słowy- chcesz sądzić to zachęcam ale wtedy nie ma różnicy