Wpis z mikrobloga

@MtEden: idzie armagiedon, ja wlasnie ozdrowialem dzisiaj, moja mama za to zachorowala 1 a dalej kaszle i panikuje bo wie ze nie ma co liczyc na pomoc z zewnatrz
  • Odpowiedz
@MtEden: Nie ma.

[Edit] Chyba ze o czymś nie wiem ;-) Ogólnie to w Kato i całym GOP jest jedna wielka tragedia. Służba zdrowia leży, a ten Morawiecki i jego ekipa wychodzi do ludzi mówi, że jest stabilnie - no #!$%@? mać.
  • Odpowiedz
@MtEden: służba zdrowia padła, rząd nie wie co robić, antycovidowcy drą jape bo im każą maseczki nosić... Chciałoby się rzec, że zadziała teraz selekcja naturalna ale niestety tak nie jest, bo po dupie dostanie każdy kto będzie miał pecha i nie mówię tu tylko o ciężkich przypadkach covid ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@niebieskieniebo: Sam zauważyłeś, że jestem Wolnościowcem i twierdzisz, że to przez "antycovidowców", więc nie rozumiem już twojego toku myślenia.
Największy pasożyt polskich podatników upada, jestem podekscytowany ()
  • Odpowiedz
@MtEden: jakiś tydzień-dwa temu słuchałem sobie pogotowia i byłem przerażony jak się przerzucają. Karetka stoi pod szpitalem, dyspozytor każe pacjenta tam zostawić, załoga nie może się dostać do środka, bo drzwi zamknięte, a cieć nie wpuszcza, dyrektor twierdzi, że nie ma miejsc, dyspozytor mówi, że go to nie obchodzi, dzwonili do siebie na telefony, aż dyspozytor musiał powiedzieć, że wojewoda każe zostawić w tym szpitalu i #!$%@?. Dramat.
  • Odpowiedz