Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@beerkoff: XDDD KATUJ DALEJ TEN FILTR. Tylko szkoda że prąd marnujesz na darmo bo takie filtry mają ograniczoną żywotność. Ale jak to Bolało: hehehehehe panie olej co 50 tys wymieniom long lajw leje heheh
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zosiasamosia1: nie wiem co bierzesz, ale ograniczaj ilość, Mirku. Stosuje nakładki na filtr i według mnie to się sprawdza - w takim zakresie jak mnie to interesuje, czyli filtrowanie wstępne żeby nie zapchać filtra właściwego. Filtr dalej dziala, neutralizuje zarówno zapachy jak i PM2.5, wystarczy otworzyć okno albo zacząć gotować w kuchn i zobaczyć co się pojawia na wyświetlaczu - po odpaleniu urządzenia wartości spadają tak jak powinny. Jak lubisz wymieniać
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@beerkoff: no oki. Jednak są dużo mniejsze cząsteczki już pm2.5 które zapychają filtr. Powstają w nim mikro pęknięcia. Skuteczność filtra spada zatrzymuje coraz mniej zanieczyszczeń. Ale skoro twierdzisz że działa to oki xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zosiasamosia1: miej więcej wiem jak dziala filtr, podobnie widzę jak zachowuje się urządzenie. Póki dziala to zostawiam tak jak jest. I tak pierwszy padnie wkład węglowy, takie są realia.
A co do zużycia energii: w trybie nocnym moj miernik pokazuje zuzycie 2,4W przy wlączonym wyświetlaczu i 1,7W przy wyłączonym. Zbankrutuję... szczególnie, że ten tryb chodzi u mnie praktycznie 24/7, bo nie mam potrzeby używać innego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zosiasamosia1: tryb nocny, czyli ten najcichszy. Rzekomo urządzenie ma pobierać min 1,5W, u mnie pokazuje 1,7W. Miernik nie jest atestowany. Sprawdziłem z ciekawości, po prostu miernik testowałem...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zosiasamosia1: filtry w xiaomi są skalibrowane do Chin gdzie powietrze masz duuuzo brudniejsze niż w Europie. U nas tylko zimą ich doganiamy.
Nie ma potrzeby wymieniać jak zaczyna krzyczeć.
Np w. filtrach Philipsa masz raz na pięć lat.
  • Odpowiedz
  • 1
Witam o poranku, odpowiadam na pytania:
- pan Kot nazywa się Elvis i jest szkockim długowłosym prostouchym nicponiem
- remont jeszcze nieskończony
- właściciel nie chłodzi jajek w ten sposob
- oczyszczaczu to Xiaomi mi purifier H3. Takie same, tylko większe stoją na Wawelu. Czasem jak się coś przypali w kuchni to wbija na obroty. W sylwestra też wywala poza skalę.
- filtry wymieniane teoretycznie co pół roku, są 3 do wyboru:
  • Odpowiedz