Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DurzyHarakter30: aaa, kumam czaczę. Ja lubię wypić czasem bo wtedy tak się śmiesznie w głpwie kręci, ale sam alkohol jest obrzydliwy dla mnie, więc na szczęście aż tak mnie do niego nie ciągnie 24 na h :D
@ZenoChame mnie na tygodniu w ogóle nie ciągnie do picia, do Piero jak nadchodzi piątek, czy sobota to myślę o alko, ale to raczej w kategoriach by spróbować jakiegoś nowego piwa ( ͡º ͜ʖ͡º) ale zabawne jest to, że jak jadę na wakacje, czy gdzieś na weekend to w ogóle nie tykam alko, bo mi szkoda następnego dnia. A zazwyczaj mam aktywny ten wypoczynek.
@klajdla_a: Raczej to nie jest test, a postanowienie, że muszę trochę odpocząć od alkoholu, bo ostatnio kace mnie męczyły :) no i trochę przesadziłem z alko jak z kumplem piłem od 11 rano do 3 w nocy, póżniej cały tydzień wyjęty z życia bo się rozchorowałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DurzyHarakter30:

piłem od 11 rano do 3 w nocy, póżniej cały tydzień wyjęty z życia bo się rozchorowałem


Regularne picie, picie duzych ilosci, problemy zdrowotne, zawodowe, osobiste. Postsnowienia przerwania picia, zeby sobie udowodnic, ze sie.nie jest alkoholikiem. Gotowe.wymowki i usprawiedliwienia na.wszystko.
Mam dla ciebie dobrą i złą wiadomosc.
Zla jest taka, ze mozesz (i osobiscie.sadze ze jestes) byc uzalzniony od alkoholu.
Dobra jest.taka, ze da sie to zaleczyc.