Wpis z mikrobloga

Też zaczęliście dostawać mejle od deweloperów z promocjami? A to garaż w cenie, a to bon do IKEA na 25 000 zł, a to coś innego. Oczywiście oferta ograniczona czasowo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zaczynają pękać dupska #nieruchomosci
  • 11
  • Odpowiedz
Bez przesady , podlogowe w cenie chcieli dac i komorke lokatorska :) za mieszkanie o ktore pytalem w zeszłym roku...za to cena ofertowa + 500 zl na metrze więcej .
  • Odpowiedz
szukam sobie właśnie mieszkania i niestety nie ( ͡° ʖ̯ ͡°) a oferta która byłem zainteresowany 2 lata temu jest teraz 30k droższa eh


@Soothsayer: @theoforos1: Panowie, trochę ogarnięcia, według danych NBP różnica między cenami ofertowymi a transakcyjnymi jest największa od czasu ostatniego kryzysu. Padliście więc ofiarą starej sztuczki deweloperów z podwyższaniem cen i dawaniem rabatów. Więc kiełbasa do góry i idźcie negocjować o swoje.
  • Odpowiedz
Panowie, trochę ogarnięcia, według danych NBP różnica między cenami ofertowymi a transakcyjnymi jest największa od czasu ostatniego kryzysu. Padliście więc ofiarą starej sztuczki deweloperów z podwyższaniem cen i dawaniem rabatów. Więc kiełbasa do góry i idźcie negocjować o swoje.


@SzitpostForReal: póki co jeszcze nawet nie zacząłem rozmawiać z deweloperami tylko sprawdzam różne lokalizacje i oferowane ceny bez żadnych negocjacji.
  • Odpowiedz
póki co jeszcze nawet nie zacząłem rozmawiać z deweloperami tylko sprawdzam różne lokalizacje i oferowane ceny bez żadnych negocjacji.


@Soothsayer: pro tip: zacznij kontaktować się jak najwcześniej, tak aby mieli Twój numer w bazie, bo kiedy ciśnie ich mocno limit sprzedażowy to potrafią zadzwonić sami od siebie z przyzwoitymi ofertami
  • Odpowiedz