Wpis z mikrobloga

  • 138
@SzalonyFanMalysza to rada cię reprezentuje, wszystkie media pokazują radę, nie ciebie, więc kto tu jest wazniejszy? Kto wysuwa postulaty i mówi w imieniu wszystkich? Demokracja polega na zdobywaniu głosów, szumi nic nie zdobędzie. naprawdę tak to ciekzo zrozumieć?
  • Odpowiedz
@luczyk no jezeli chcesz zmuszac kobiety do rodzenia plodow bez glowy to o czym my mamy dyskutowac :D

@salek123 jesli dla ciebie to co robi pis, wszystkie walki, zmuszanie kobiet do rodzenia plodow bez glowy, zamienianie Polski w #!$%@?, juz nawet nie chce mi sie wyliczac, jesli dla ciebie to wszystko jest przekreslane z powodu jednej osoby ktora jest w radzie protestow to jestes po prostu zwykly osiol
  • Odpowiedz
@SzalonyFanMalysza: Czy Ty jesteś zdrowy na umyśle? Dla mnie aborcja powinna być legalna, jeśli chodzi o wady genetyczne płodu.
Ale widzę, że Twoja logika wolnościowa polega na tym, że jeśli ktoś Ci nie przyklaskuje, to jest przeciw Tobie i jest ścierwem. Powodzenia w swojej "wolnosciowej" drodze.
  • Odpowiedz
@SzalonyFanMalysza idąc na protest staje automatycznie za ludźmi którzy są na czele. Tak jak nie poszedłbym w proteście z Kaczyńskim na czele tak samo nie pójdę za Szumlewiczem i to jest moje zdanie a twoją opinię o nim mam w dupie
  • Odpowiedz
@SzalonyFanMalysza: Strasznie zamordystyczny ten Twój tok myślenia, kto nie popiera to jest nienormalny. Popierałem protesty do wczoraj, ale jeżeli przywrócenie normalności w kwestii aborcji ma się wiązać z szurowskimi zmianami w drugą stronę to przestaję je popierać.

Inna sprawa to co to są za postulaty? W jaki sposób likwidacja "śmieciówek" ma się do aborcji? To nie pisowskie doktory obrzydzają protesty tylko takie osoby jak Lempart, Boni, Szumlewicz itd Bardzo przykre jest
  • Odpowiedz
system, w którym Szumi jawnie deklaruje że chce zabrać 75% zarobków jest oparty na wolności?


@matinho10: wy macie naprawdę mocne urojenia skoro myślicie że lewica z 6% poparcia wstawi jakoś Szumlewicza na decyzyjne stanowisko. Beka z was w #!$%@?.
  • Odpowiedz