Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mamciu94: nie da się grać tylko pięcioma, wielu będzie Ci potrzebnych. Na pewno z tych, których masz to Lucius, Belinda, Lorsan, Brutus, Rosaline, Shemira na początek się mocno przydaje, Safiya i ten elf obok niej, zapomniałam nazwy :D
@Mamciu94: na tym poziomie? Saveas i Zaphrael OP. Resetuj Belindę lub Mirael, zależy co ci bardziej odpowiada, Mirelke masz na wyzszej wzniosłości ale po 160 lvl i tak trzeba ją wymienic na co innego. Chociaż ja bym próbował komponować coś w stylu Lucek, Brutus na front na tył zaphrael, mirael/belinda i saveas. Leveluj 5 postaci, nie rób więcej naraz, resztę wrzucaj w miare mozliwości na kryształ. Ciśnij jak najwięcej summonów, szukaj
@Mamciu94: no przyzwań, żeby mieć jak najwięcej bohaterów na jak najwyższej wzniosłości. Rowan jest podstawą poprostu, nawet na elicie robi robote. Jest supportem a na luzie stoi w pierwszej lini, regeneruje HP, daje energie sojusznikom. Ult stunuje enemy, zwiększa skuteczność ataku. Mega uniwersalna postać, która pasuje w sumie do każdego buildu.
@Mamciu94: Shemira z luciusem mi zrobiła pół gry (czasem musiał wejść ezio żeby wykończyć leczące się jednostki). Różne rzeczy tam dokładałem, a to brutus, żeby nie padał na 2 aa od saveasa, rosaline żeby lucius ultował jak najwięcej, pasuje też rowan, tasi ogólnie supporty i tanki, bo Shemirze dmgu wystarczy na 100%