Wpis z mikrobloga

Idą ciężkie czasy. Przez tą kur.a ala epidemie moja tematyka na moim kanale YouTube stoi ( A na czym moja tematyka polega dowiesz sie na moim kanle YouTube AMAX TV ). W krótce na moim kanale AMAX TV YouTube będą pojawiać się filmy na ten temat. . Tylko wspólnie pokonamy te globalne oszustwo !!! Ludzie chorują ? Tak chorują na to samo co kiedyś , Tak dużo chorują i umierają ? Tak ! Kiedyś jeszcze wiecej !Tylko dzisiaj nazywa się to Koronawirus . Także wbijaj na mój kanał zostaw subskrypcje razem z dzwoneczkiem i wcisnij wszystkie powiadomienia które się pojawią. W tedy będziesz na bieżąco z naszymi filmami Jesteś mojego zdania ? Udostępnij dalej .Tyle w temacie.
  • 6
Idą ciężkie czasy. Przez tą kur.a ala epidemie moja tematyka na moim kanale YouTube stoi ( A na czym moja tematyka polega dowiesz sie na moim kanle YouTube AMAX TV ). W krótce na moim kanale AMAX TV YouTube będą pojawiać się filmy na ten temat. . Tylko wspólnie pokonamy te globalne oszustwo !!! Ludzie chorują ? Tak chorują na to samo co kiedyś , Tak dużo chorują i umierają ? Tak
źródło: comment_1604296462ItYUpqwVaLLmW1Qk8eouBU.jpg