Wpis z mikrobloga

@Student_AWAS: niech sobie idzie, to że ma rację protestując decyzję TK i opowiadając się za laicyzacją państwa, nie oznacza, że jej inne, bardziej ideologiczne postawy mają znaczące poparcie i uzasadnienie.

Potrafisz myśleć logicznie, a nie jak komuch - albo jedna skrajność albo druga? Masz doszczętnie mózg zlasowany?
@thexDguy: naprawde, jestem zmeczony juz udowadnianiem faktow:

Pani Lempart jest od poczatku twarza protestow

Jej jest zygzak

Jej sa postulaty - te zamiast lagodniec, sa coraz bardziej z dupy. Jakis wolnosciowych postulatow, tym bardziej gospodarczych - brak.

Stad uwazam te protesty za lewicowe. Mozecie miec dobre intencje - nimi brukuje sie droge do piekla. Walczac z socjalizmem - promujecie komunizm. Zobaczysz, ze mam racje.
@Student_AWAS:
lewicowy ze swoim 500+ i nacjonalizacjami jest PiS. Jest lewicą tradycjonalistyczną, w przeciwieństwie do progresywnej, reprezentowanej przez Lempart.
Nie jest ona też twarzą protestów. Przewrotnie, twarzą protestów jest morda kaczora, z odezwą jak Jaruzel. Kim jest i jak wygląda Lampertowa dowiedziałem się od #!$%@? pisowskich tutaj, którym z ust nie schodzi, widocznie innych argumentów nie mają.

Nie zgadzam się z niczym co proponuje ten gówniany rząd, a razem z lewicą
@Student_AWAS: No i? Jakie są konsekwencje tych postulatów? Czy lampert to jest dyktator? Nie. Podobnie jak cepy z ONR MW i jakiegoś ONP organizując wpierany przez pis marsz niepodległości opowiadają się za wyjściem z unii, oznacza, że PiS będąc na tym marszu jest zwolennikiem opuszczenia UE?
@thexDguy: a jakie sa konsekwencje tych protestow? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jest o niej glosno i to ona zarzadza pewnymi ruchami, to sa fakty - a procz jej organizacji, jest tam kilka innych, rownie mocno po lewej stronie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@thexDguy: be sure tak bedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a na miejsce pis Pan Zandberg i Szumlewicz - ew Tusk? ( ͡° ͜ʖ ͡°) wspaniale to wyglada ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Realnie to nikogo nie odwalacie, ani nie rozliczycie. Protesty oslabia tylko gospodarke, a skrajnej lewicy dadza paliwo. Tak to widze. Wspomnisz moje slowa.
@Student_AWAS: gospodarka jest już w ruinie, szczujnia już zaczyna szczekać o obcinaniu 500+, używając twojej brukowej retoryki - takie są fakty, w tym czasie pis afera po aferze defraudował środki. Ani Zandberg ani Szumlewicz nie będą rządzić w tym kraju, tak jak nie rządzi ani Braun, Krul ani pajace narodowcy.