Wpis z mikrobloga

nie wiem czy śledzicie sytuację wokół krakowskiego oddziału strajku kobiet ale zrobiło się nie przyjemnie

1. środowiska libertariańskie z małopolski skupione wokół dariusza szczotkowskiego [rurkowiec zapowiedziały że na poniedziałkowym marszu strajku kobiet przychodzą z flagami gadsena i maszerują z protestem ale w zwartej grupie, do tego będzie możliwość spotkania z ich "liderem" dariuszem -> [moja opinia] de facto robią własny happening na nie swoich protestach
https://www.facebook.com/dszczotkowski/photos/a.474281766105372/1477653302434875/

2. strajk kobiet kraków wydaje oświadczenie że nie życzy sobie aby środowiska libertariańskie przychodziły na protesty z flagami gadsena ponieważ gadsen był handlarzem niewolników, sama flaga wykorzystywana jest w ameryce przez białych nacjonalistów a i libertarianie mają znaczące rozbieżności w swoim programie politycznym, nie są tak jak strajk kobiet za bezpłatną aborcją, darmową służbą zdrowia itp. generalnie w pełna wolność i brak ingerencji państwa, dodatkowo jest argument że libertarianie chcą się lansować na cudzym proteście i robią "własny" protest który idzie razem ale jakby osobno bo na ich protest nikt by nie przyszedł -> starjk kobiet oświadcza że oczywiście libertarianie mogą przyjść na protest ale bez swoich flag i maszerując z kobietami i mężczyznami
https://www.facebook.com/ogolnopolskistrajkkobietkrakow/photos/a.341215159658119/1040613096384985/

3. do akcji włącza się dariusz szczotkowski [rurkowiec atakując lewicę że chcą wszystko zepsuć i zawłaszczają protesty [moja opinia - libertarianie chcieli zrobić dokładnie to samo xd, a po 2 protestów nie organizuje lewica mimo że kobiety które organizują protesty są prawdopodobnie mocno lewicowe to nie są z lewicy i będąc na kilku protestach stwierdzam że flag lewicy jest tam jak na lekarstwo] ogólny przekaz jest taki że wróg jest jeden i jest nim pis
https://www.facebook.com/dszczotkowski/photos/a.474281766105372/1477811039085768/

4. i teraz coś ciekawego, do akcji włącza się ruch ośmiu gwiazd , wylewa się hejt na organizatorki że chcą wszystko zepsuć i zawłaszczyć protesty [mimo że to libertarianie sami chcieli robić własny "marsz" w marszu], "liberałowie" życzą strajkowi kobiet żeby ich protest upadł [na złość mamie odmrożę sobie uszy], a sami zapowiadają że na protest i tak przyjdą z flagami gadsena xd
[mój komentarz] -> uważam że libertarianie chcieli się wyhajpować i wypromować swój ruch na protestach a teraz zgrywają tego dobrego, nie było by całej afery gdyby nie to że sami chcieli się wcinać na marsze promując swoje stowarzyszenie zamiast iść razem w ramię ze wszystkimi, za to teraz oni zarzucają strajkowi kobiet kraków że dzielą protestujących ...
dla mnie ta sytuacja jest śmieszna ale chce żebyście wiedzieli co się wyprawia wokół protestów w krakowie,

jako protestujący stanowimy tak dużą grupę że zawierają się w niej wszyscy polacy od lewa do prawa którzy j3bią * i ********** stąd wzajemne promowanie się i hajpowanie się jest nie uniknione ale to co zrobili libertarianie jest w mojej niesmaczne, niedawno podobne zarzuty pojawiły się pod adresem hołowni jednak obie strony szybko doszły do porozumienia a i sam hołownia nie nawoływał tak jak libertarianie żeby na jego marsze chodzić jako osobny twór [tak jak robią to libertarianie] stąd obie strony szybko się dogadały bo wiedzą że na protesty chodzi głównie centrum, naszym jedynym kolorem jest czarny i niech tak zostanie :)

jeszcze na koniec mały bonus, od prawie roku czyli od momentu powstania ruchu ośmiu gwiazd śledzę ich fp tak samo jak fp [dariusza szczotkowskiego [rurkowiec]](https://www.facebook.com/dszczotkowski), to co zauważyłem to duża zbieżność we wrzucanych przez niego jak i 8 gwiazd postów, dochodzę do wniosku że ten gość alebo osoba z jego towarzystwa prowadzi ten fp :)

dajcie znać co wy o tym sądzicie i kto ma rację, oraz czy uważacie że dariusz szczotkowski to 8 gwiazd
#protest #polityka #lewica #wolnosciowcy #strajk #strajkkobiet #krakow #ruchosmiugwiazd
a.....2 - nie wiem czy śledzicie sytuację wokół krakowskiego oddziału strajku kobiet ...

źródło: comment_1604266324RqVPeEZIKFccjJWlsLBxoh.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niedawno podobne zarzuty pojawiły się pod adresem hołowni jednak obie strony szybko doszły do porozumienia


@adams8452: Nie doszły. AMŻ z-----a go na Twitterze, a Strajk Kobiet tylko usunął wpis bez przeprosin ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3. do akcji włącza się dariusz szczotkowski [rurkowiec atakując lewicę że chcą wszystko zepsuć i zawłaszczają protesty [moja opinia - libertarianie chcieli zrobić dokładnie to samo xd, a po 2 protestów nie organizuje lewica mimo że kobiety które organizują protesty są prawdopodobnie mocno lewicowe to nie są z lewicy i będąc na kilku protestach stwierdzam że flag lewicy jest tam jak na lekarstwo] ogólny przekaz jest taki że wróg jest
  • Odpowiedz
Nie doszły. AMŻ z-----a go na Twitterze, a Strajk Kobiet tylko usunął wpis bez przeprosin ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wojtas_mks: finalnie doszli, strajk kobiet przeprosił a hołownia pokazał klasę i podziękował oraz wsparł strajk kobiet > Ruch 8 Gwiazd to profil prowadzony przez Niskie Składki

z resztą się w miarę zgadzam oprócz tego żę lewica zamordyści, ciężko klasyfikować tak ogromny twór jak strajk kobiet jako jedna
  • Odpowiedz
Najpierw napadnieto na libków, dopiero potem zrobili swój własny blok.


@piupiulaserem: kiedy ich napadli xd?

Nie, wcale, cytat z Wikipedii:

"W wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2019 roku startowała z listy partii Wiosna z 6. miejsca w okręgu nr 12. Zdobyła 6061 głosów, co było 4. wynikiem komitetu w okręgu
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adams8452: info ze strony partii Możemy jeśli dobrze pamiętam. Potem Szczotkowski aka rurkowiec ze stowarzyszenia Niskie Składki, wezwał do zrobienia swojego bloku. Znów napadnięto, pojawiło się nagranie z deptania Gadsenek. Strajkkobiet kraków albo małopolska wydało oświadczenie dlaczego libertarianie mają w---------ć, następnie skasowano bo "problemy techniczne" i znów dodano i znów skasowano. Przy okazji w komentarzach bany leciały równo za słowo krytyki i pisanie hehe 60gr, trolle kaczafiego.
p.....m - @adams8452: info ze strony partii Możemy jeśli dobrze pamiętam. Potem Szczo...

źródło: comment_1604305930ozfWkJL0iSAeuBy8tsVigk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
niestety - zachowanie organizacji pod nazwą "strajk kobiet" może zniweczyć całą akcję. Jak dotąd byłem na trzech protestach, jeśli pojawią się kolejne duże, to zamierzam na nie iść, ale nie zgadzam się z obecnością dużej części postulatów tej organizacji - uważam, że za bardzo poszerzyły "program". Sprawa jest zbyt istotna żeby olać protesty i przestać przychodzić, ale przychodząc należy wyraźnie pokazywać niechęć dla takich działań, niech widzą, że protestujący na ich własnym
  • Odpowiedz
@Kozzziar: Każda sondażownia już wykazała odwrotny trend, a na pewno w stosunku do PiS xD Ich realny twardy elektorat to 20-25% ludzi, reszta może spokojnie odpaść
  • Odpowiedz
@adams8452: W ogóle tego nie odebrałem jako chęć przejmowania strajku, zresztą jest niemożliwe, by grupka libertarian przejęła idący w kilkanaście - kilkadziesiąt tysięcy ludzi strajk (mocno zróżnicowany) w całości dla siebie. Nikt niczego nie będzie przejmował, razemki też przyszły z własnymi flagami i jakoś inne ugrupowania się nie srały o to, bo nie ma o co.
  • Odpowiedz