Wpis z mikrobloga

Hey. Możecie mi powiedzieć jedna rzecz?
Firma pluje Ci w twarz, wymieniasz hardware z telefonu, który masz taki sam 1:1 i on Ci nie działa bo appleowski soft wykrył "zamiennik" i nadal wchodzisz do tej samej rzeki po parę razy przepłacając za coś krocie? Czy ludzie mają aż tyle kasy na to? Firma praktycznie zabija możliwości do naprawy, a Ty po jakimś czasie jesteś zmuszony wydać znów parę tysięcy na ten produkt. Gdzie tu jest logika?
#apple #iphone #telefony #ios #macbook #pytanie
  • 25
  • Odpowiedz
@Kotlet_2137_schabowy: Okay, nadal, nie chcesz nie kupujesz, chcesz to wiesz co kupujesz, i tyle po co pisać wyrywy jak ten? Nie zmieni to mojego nastawienia do apple, nadal bede kupować ich produkty, i watpię ze osoby które maja xiaomi i pisza takie wpisy kupia produkty apple. Tylko nie widzę mirkow z tagów apple zaśmiecających android tagi. Wy podniecacie nie bardziej konferencja apple niż ludzie którzy kupują produkty apple...
  • Odpowiedz
@Secretariat nie mam xiaomi i nigdy nie miałem, jakbym chciał appla, to bym go kupił, ale mi strasznie nie odpowiada. Nie wiem, które nazwałeś wysrywem, ale op szukał porady, a ja tylko powiedziałem żart. Ty spinasz tu dupe o to, że APPLE TO NIE LUKSUOWA MARKA JA ROBOTAJET W JU KEJ OKAY I £800 TO MAŁO, ZNAJDŹ DRUGI TELEFON, KTÓRY MA 5,4 CALA W MOJEJ DUPIE. A i naucz się pisać
  • Odpowiedz
@spayker: @ZlapalemBuchaZajebistegoChleba:
Tak apropo True Tone - ten „specjalistyczny” sprzęt kosztuje teraz w granicach 150zł a działanie jest dużo prostsze niż na tym filmiku. Podłączasz oryginalny ekran, kopiujesz dane, podłączasz nowy ekran i nadpisujesz te dane. Wszystko trwa 30 sekund.

Już są rozwiązania na ekrany w iPhonach 11 i wyżej, ale związane są z lutowaniem, wiec nie jest to popularne, ale obstawiam, że tak szybko jak się pojawiło
  • Odpowiedz