Wpis z mikrobloga

Dzisiaj podjęłam bardzo ciężką dla mnie decyzję, a mianowicie muszę odstawić zupełnie słodycze.
Nie wiem, co będę jeść, chociaż staram się sobie wbić do swojego głupiego łba, że wyjdzie mi to tylko na zdrowie. ( ͡° ʖ̯ ͡°) #gownowpis #oswiadczeniezdupy
  • 18
  • Odpowiedz
@beztroski_pampuch:

Niestety u mnie albo dużo, albo w ogóle. Uzależnienie :P

Sam żarłem dużo przez uzależnienie i to, że jak jeszcze miałem moją nudną pracę przy komputerze to z nudów się po prostu jadło jakieś słodycze i właśnie w pracy najwięcej przytyłem i teraz dietka, ale jak odstawiłem cukier na parę miesięcy, nie słodzę kaw, herbat, nie dotykałem słodyczy to teraz jak tolerka znikła to jak wczoraj zjadłem trochę raffaello to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@beztroski_pampuch: ja w siebie wmowilam, że nie mogę jeść bo to niezdrowe i w gruncie rzeczy niedobre jak naprawdę
I serio jem o wiele mniej i mniej "potrzebuje" słodkiego
Nieraz mnie częstują jakimś cukierkiem to nawet po zjedzeniu czuję takie wyrzuty sumienia czasem xD

Tylko problem mam z chrupkami i chipsami, bo to miłość niesamowita xD
  • Odpowiedz
  • 4
@bArrek tak, inaczej się nie da ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@obserwatorrr jak nie wpieprzam słodyczy i cziperkow, to jem bardzo zdrowo, więc będzie to pewnego rodzaju dieta :P

@KwasSiarkowy4 No też jak kiedyś nie jadłam to miałam podobnie, najgorszy jest początek, później jakoś idzie i faktycznie można w ogóle słodkiego nie jeść.

@Magadanka ohhh... Czipsy i chrupki to też moja słabość, też odstawiam ( ͡° ʖ̯
  • Odpowiedz