Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Pacjent to BlackBerry Q10. Ktoś coś wie o tym i chciałby się podzielić wiedzą jak zainstalować działający Messenger na tym? Nie pytajcie czemu akurat na tym. Pewną osoba się uparła na ten telefon xD. Czytałem że BlackBerry potrafią odpalać APK z androidów. Więc w teorii wystarczy pobrać messengera z jakiegoś APK mirror i zainstalować. Jakieś zdanie na ten temat?

#blackberry #android
  • 10
@johnnyMetalowy nie podola na ich OS , mialem q10 dalej gdzies lezy - niestety na ten moment jedyna opcja to logowanie sie na fb ale tam tez ujowo to dzialalo z tego co kojarze , przesiadka na key one rozwiazala problem

Nawet passport nie ogarnial msg :D aaa byl lepszy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@magnat32: To ciekawe. Przecież teoretyczna kompatybilność jest o ile dobrze pamiętam na poziomie Androida 4.3 (lub w tej okolicy).

W czym się objawia problem z Messengerem? Brak powiadomień z aplikacji? Czy aplikacja w ogóle nie uruchamia się lub nie instaluje? Czy dotyczy to wszystkich aplikacji androidowych?

Pytam bardziej z ciekawości, bo zdziwił mnie brak możliwości uruchomienia aplikacji androidowych, pomimo, że taka funkcja teoretycznie była i jak się wydaje powinna być wciąż
@mp107 ujowe skalowanie , BlackBerry maja specyficzne ekrany , czesto ja wywalo i mega mulila + brak powiadomien,czyli defacto tak jakbys sie w tel na stronie zalogowal- przez to ze cofneli wsparcie nie integrowal sie BlackBerry hub a przedewszystkim chyba o to chodzi jak sie instaluje msg , tak ma emulacje androida i tak odpala apk, ale wiecej sie irytujesz niz to jest warte
@johnnyMetalowy: Możesz też zaproponować tej osobie Uniherz Titan. To smartfon z Androidem, ale też z klawiaturą znaną z Blackberry.


@mp107 sa normalnie BlackBerry z androidem teraz w tej samej cenie co titan nawet chyba tansze - jako ze jestem fanem marki to mam od zawsze BlackBerry kiedys torpeda biznesowa teraz wsumie bardziej przyzwyczajenie do qwerty
mam od zawsze BlackBerry kiedys torpeda biznesowa teraz wsumie bardziej przyzwyczajenie do qwerty

@magnat32: Znam to uczucie. Ja też lubię sprzętową klawiaturę QWERTY, tylko, że raczej taką jak w Motoroli Droid 4, S.E. Xperii Mini Pro lub Nokii N900, czyli wysuwaną w poziomie, dzięki czemu jest i klawiatura sprzętowa, i pełnego rozmiaru ekran.
@mp107 w nowych BlackBerry key one key2 ekran juz jest spoko , a telefon poki co niezawodny od 3-4 lata mam i mimo ze nie robili go kanadyjczycy a tcl to smiga upada i dziala