Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 761
Protesty już na teraz przyniosły zmiany: Kompletna marginalizacja Konfy, skompromitowanie środowisk kibolskich i odróżnianie kiboli od kibiców. Ustanowienie ONRu jako kompletnej patoli lejącej dziewczyny, a przegrywów jako chorych psychicznie degeneratów cieszących się z tego.

#bekaznarodowcow #bekazkonfederacji #bekazprzegrywow #neuropa #4konserwy #konfederacja #polska #protest
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bastek66: jak można co? Wywiązywać się z obietnic?
Gdyby z taką gorliwością mówili o kwocie wolnej jak walczą o nie nakładanie maseczki na mównicy nie podnosił bym tego tematu.
Zajęli się skrajnie nie istotnymi rzeczami na które poświęcają masę czasu i chyba zapomnieli o swoich głównych postulatach.
  • Odpowiedz
@pepies: Jak się można wywiązywać z obietnic wyborczych typu przegłosowanie czegoś gdy nie ma się większości?
Wielokrotnie mówi o kwocie wolnej od podatku tylko media o tym nie będą gadać bo są albo pisowskie albo peowskie a ludzi te tematy nie ruszają. No nic dziwnego że o maseczkach częściej przebija się do mediów bo to gorący temat od marca.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@2-aminopirydyna: konsekwencji. Oczekuję tylko konsekwencji. Jak tylko dostali się do sejmu dumnie krzyczeli, że uuuu teraz to będą słyszalni! Nowy powiew świeżości!
A jedyne o czym słyszymy to wnioski formalne Brauna o uznanie go szurem roku, korwina który wchodzi obrażać z mównicy ludzi bez większego kontekstu, Sośnierz biega w gaciach po mieście a to co go najbardziej boli to nie fakt, ze przebiliśmy wlasnie 1.1biliona zl dlugu tylko ze jeden
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bastek66: nie mieli obietnicy przegłosowania. Obiecywali forsować te tematy. Ja od nich nie wymagam niemożliwego, jest ich tylko 5 odejmując skrajnych idiotów narodowców i służebnika matki boskiej. I od tych pięciu chciałbym słyszeć wolnościowe hasła a nie ciągłe skupianie się na batożeniu gejów czy innych zastępczych śmieciach.
Nie ma znaczenia na czym skupiają się media. Transmisje sejmu nie są wybiórcze i na nich idealnie widać, że zapomnieli o co mieli
  • Odpowiedz
@pepies: Braun utrudniający karakanom wprowadzanie kolejnych podatków/durnych ustaw to dobra rzecz. Korwin doing korwin things też. Sośnierz ganiał w gaciach 9 lat temu.
Przecież tylko Braun gadał o batożeniu, nikt z Korwiny nie zajmuje się Lgbt.
Czyli o czym zapomnieli? Oglądasz ty w ogóle ich wypowiedzi na yutubie czy tylko nagłówki czytasz?
  • Odpowiedz
@bastek66: nie wiem w jakim świecie korwin mówiący o sprzedaży dzieci na wolnym rynku czy strzelaniu z ostrej amunicji do protestujących to dobra rzecz. Dawno wyrosłem z czasów licealnych i chyba straciłem umiejętność tłumaczenia sobie co mógł mieć na myśli podczas gdy powiedział coś zupełnie innego.
Braun jedyne co utrudnia to prowadzenie obrad sejmowych. OglądaŁEM zarówno ich yt jak i fp na facebooku. Oglądałem też kilka wywiadów u Jaruzelskiej. Przy
  • Odpowiedz
nie wiem w jakim świecie korwin mówiący o sprzedaży dzieci na wolnym rynku czy strzelaniu z ostrej amunicji do protestujących to dobra rzecz

@pepies: Korwin takie rzeczy gadał albo je przekręcali od 30 lat więc to po mnie spływa.

Braun jedyne co utrudnia to prowadzenie obrad sejmowych.

Ale to jest bardzo dobre bo z pisowską większością NIC dobrego z sejmu nie
  • Odpowiedz
@bastek66: w nic nie wyrosłem. Nie ma alternatyw. Będę decydował przy kolejnych wyborach poszukując możliwie najbardziej liberalnego rozwiązania wolnego od wizerunku partii 'wolnościowej' która jednocześnie światopoglądowo maksymalnie stara się ludziom ograniczyć prawa. Razem podane wyżej oczywiście było żartem i chyba nikt nie mógł wziąć tego na poważnie.

Wiesz że portal o kupie g---o znaczy w skali kraju?

to nie ma znaczenia co znaczy portal o pedofilii w skali kraju. Jest na nim od kiedy pamiętam wielu ludzi o poglądach prawicowych którzy chętnie dzielili się dotychczasowymi dobrymi wypowiedziami ich przedstawicieli. Nie przestali dlatego, że zmieniły im się poglądy. Przestali dlatego, że banda szurów która zasiada w sejmie zapomniała walczyć o gospodarkę.

Czyli co? Bo
  • Odpowiedz
zauważyłem już w poprzedniej wiadomości. Starasz się widzieć tylko to co jest wygodne

@pepies: Po prostu nie mam pamięci do wszystkiego a i ostatnio oglądam rzeczy sprzed ponad miesiąca na subskrypcjach yt żeby niczego nie pominąć i coś nie potrafię zmniejszyć tego dystansu.

Przestali dlatego, że banda szurów która zasiada w sejmie zapomniała walczyć o gospodarkę.

Przecież cały czas jakieś poprawki podrzucają które karakany i komuchy odrzucają (a część potem
  • Odpowiedz
@bastek66: doktor memcele nie jest nawet w sejmie. Potrafią zorganizować spotkanie prasowe i na nim p-------ć o lgbt a nie potrafią na siłę forsować tłumacząc ludziom czym jest KWOTA WOLNA i wymagać od prezydenta spełnienia jego obietnicy prezydenckiej! mają takie możliwości i ich nie wykorzysutują. Rzucanie papierkiem z pomysłami to nie jest to z czego się cieszyliśmy gdy przyszła informacja, że ta garstka ludzi dostaje się do sejmu. Są w
  • Odpowiedz
@pepies: Czego ty się spodziewasz od pacynki kaczelnika? Nie zrobi niczego wbrew karakanowi a tym byłoby zwiększenie kwoty wolnej od podatku. Nie wiem jak po tylu latach można spodziewać się czegoś pozytywnego po Judzie.

Ludzi nie obchodzi gadanie o gospodarce.Lud chce igrzysk i to im ostatnio pisdy dali żeby mogli przegłosować po cichu nowe podatki i kolejne ograniczenia praw.
BTW pewnie lockdown zrobią dzień lub 2 przed jedenastym
  • Odpowiedz
@pepies: a jak chcesz podnieść kwotę wolną od podatku w 11 posłów na sejm? Z drugiej strony masz trochę racji. Powinni czasem umieć się ugryźć w język.
W tym tygodniu razemki razem z pisem zagłosowali za opodatkowaniem CITem spółki komandytowe. Tacy z nich k*rwa obrońcy ludzi pracy.
  • Odpowiedz