Wpis z mikrobloga

  • 7
@Gorbo2004 bo mam taki kaprys że nie chce jeździć autem po szkodzie całościowej przy 6 tysięcy mam prawo oczekiwać prostych podłużnic
Na lakier oczywiście mam #!$%@? igły nie szukam w tych pieniądzach
  • Odpowiedz
@CalibraTeam no właśnie wiem, ale działa to tak długo że na przykład mój mózg już w górę zaokrągla. ale skoro ludzie dalej się na to łapią no to dalej tak będzie, choć mnie to irytuje na przykład
  • Odpowiedz
@Kejran: Ja przy zakupie auta za 1300 wklepałem VIN na stronkę historia pojazdu gov. Chodziło tylko o to żeby sprawdzić czy przebieg wpisany do systemu pokrywa się z rzeczywistym. Ojciec jakiś czas temu musiał swój kręcić do przodu, bo w systemie 300 kkm, a na wyświetlaczu 250kkm. Jakiś czas temu wprowadzili prawo że podczas rutynowego zatrzymania policja sprawdza przebieg.
  • Odpowiedz
Sam szukam teraz auta do 10k i przez te #!$%@? handlarzyny nie ma nawet jak przeglądać ogłoszeń na olx bo te filtry sobie można zmieniać jak oni wszyscy zaznaczają "ogłoszenie prywatne". Tak #!$%@? prywatne bo przecież Mietek który sobie "dorabia" i trzyma 8 aut na parkingu pod blokiem to nie firma. Co do vinu to można a nawet trzeba sprawdzać w każdym aucie którego cena jest chociaż złotówkę wyższa niż niż suma
  • Odpowiedz