Wpis z mikrobloga

@RenkaRenkeMyje: ech... pamietam wszystko.
Najbardziej zapadła mi chyba w pamięci akcja z jakas karta sim? Mistrz Joda? Nie pamietam nicku dokladnie - bez kulosy koles, prawie sie ścigał z innym Mirkiem, zeby Gnidzie donieść wszystko do szpitala. Chyba wtedy pokochałam ten portal...( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RenkaRenkeMyje Ja piernicze, nawet nie wiedziałam że ten chłopak z Oslo po lewej zmarł () A tak sobie ostatnio mysłalam że wrzucał swoje zmagania z chorobą, ciekawe co tam u niego, ale nie pamietałam nicku na wykopie i zaniechałam dalszych poszukiwań, jest mi w #!$%@? smutno, że aż się płakałam jak czytałam post jego żony że odszedł (,)
  • Odpowiedz
bez kulosy koles


No hej @stara_zocha: ( )

@jozik: no masakra, czas już nawet nie leci tylko zapie... ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pamiętam, że się wtedy z nim umawiałem na jakieś spotkanie, jak już wyjdzie ze szpitala, no i następny raz jak go "widziałem" to było już na pogrzebie (,)
  • Odpowiedz
@RenkaRenkeMyje ehh obadałem właśnie konta całej trójki i jestem tragicznie zdołowany... Czasami sobie mówię że moje życie nie ma sensu ale takie momenty uświadamiają mi że ja po prostu nie doceniam tego co mam... Oby chłopakom tam na górze było ciepło i wygodnie :(
  • Odpowiedz