Wpis z mikrobloga

grał albo gra ktoś w #ironharvest ? Jakie są wasze opinie?
Ja pograłem i stwierdzam, że gra byłaby fajna gdyby nie była tak #!$%@? xD
Zbugowane jednostki, mogą leżeć w miejscu i można do nich walić z armat, karabinów i czego się tylko da a one będą tankować cały ostrzał odciągając uwagę wroga.
Leczenie jednostek trwa wieki i już lepiej jest wysłać je na misję rambo. Jak coś ugrają to super jak nie to nie będzie po nich płaczu...
Ogółem to nie warto było kupować mam wrażenie, że wypuścili nieukończoną grę ()
#gry #pcmasterrace
  • 4
@Gviazdor może tankują bo nie mają zasięgu, Ci co do nich strzelają mają. Co do leczenia chyba zamysł jest taki że ejst ono wolne a jak chcesz szybciej to musisz skorzystać z uzupełniania w bazie, chyba też tych lekarzy możesz przekształcić w prowizoryczny szpital połowy i tam też uzupełniać rezerwy
@temokkor: no właśnie chodzi o to ze kilkanaście jednostek zarówno Mechów jak i piechoty okraza twoja jednostkę piechoty, która ma 0hp i ładują w nią przez kilka minut nawet zanim zabiją.
Z tym leczeniem nie ogarniam totalnie. Ten misiek leczy ruski rok. Na początku były jeszcze suple z leczeniem
O uzupełnienianiu w bazie nie słyszałem muszę spróbować. Na razie moja taktyka jest taka ze jednostki sa jednorazowe maszerują i giną wowczas
@Gviazdor przejdź sobie tutorial i kampanie, to Ci pomoże, skoro o tym uzupełnianiu nie wiedziałeś. Nie miałem czegoś takiego jak tu piszesz:

@temokkor: no właśnie chodzi o to ze kilkanaście jednostek zarówno Mechów jak i piechoty okraza twoja jednostkę piechoty, która ma 0hp i ładują w nią przez kilka minut nawet zanim zabiją.