Wpis z mikrobloga

@Minieri: Przecież ten materiał nawołuje do agresji. W dodatku nie są wypikane wulgaryzmy i fucki. Przecież to powinno być oznaczone +18 i nie powinno się znaleźć w głównym wydaniu tego ścierwa za które wszyscy w tym protestujący płacimy. Kto się wreszcie tym zajmie?!
  • Odpowiedz
@Minieri: ło Jezu, gęste aż się paski na pompie grzeją. Mówią że pałki i inny sprzęt przejęła policja, tak jakby to od demonstrantów to przejęli. A policja sama mówi że na 37 osób zatrzymanych 35 to kibole.
  • Odpowiedz
@Minieri: patrząc na jej mimikę i spory wysiłek, który wkłada w czytanie tego kłamliwego bełkotu wyświetlanego na prompterze, odnoszę wrażenie, że ona sama się męczy i podświadomie przeczuwa, że smród tego co robi(ła) pracując w TVPiS będzie się za nią ciągnąc latami.

Moja osobista refleksja jest natomiast taka, że dopóki nie było protestów, a tym samym metody samodzielnej weryfikacji szamba pompowanego z #!$%@?, to wyznawcy PiS łykali wszystko jak pelikany.
  • Odpowiedz
@Minieri: Czyli Niemieccy Nazi-Sataniści wywindowani przez Tuska chcą pozabijać polityków PiS a potem polski kościół? ... pewnie mają kwaterę główną po ciemnej stronie księżyca XD
  • Odpowiedz
@Minieri: Przykro się takie rzeczy ogląda. Najgorsze, że dla niektórych to prawda objawiona. Nie mogę patrzeć, w jaką stronę to zmierza. Bardzo kibicuję protestom, a potem mam nadzieję, że propagandziści, którzy nawoływali do nienawiści, dzielili społeczeństwo, szczuli jednych na drugich i zaprzeczali idei dziennikarstwa zostaną rozliczeni.
  • Odpowiedz