Wpis z mikrobloga

- Przypuśćmy, że w konkursie weźmie udział min. 20k osób (może i więcej bo to jest jak loteria i każdy pomyśli, że ma szansę)
- Od każdej osoby zysk na czysto ok. 10PLN zakładając, że zamówią tylko jedną koszulkę bez innych rzeczy (a na pewno ktoś jeszcze coś dobierze).
- To już ma minimum 200k PLN zysku
- Do tego dochodzi hajs ze współpracy z lety, hajs z reklam (będą pewnie ze 3 filmy związane z konkursem i sześcioma finalistami, którzy będą walczyć o działkę)

A koszt działki z domkiem w okolicach 170k co jest groszem w tej inwestycji i zwróci się wielokrotnie.

#friz
  • 14
@Bitszkopt: dalej nie rozumiem do czego dążysz, przecież to jest wiadome ze to tak wlaśnie działa. Efekt woow wywołuje sam fakt że może sobie coś takiego zorganizować. A kolega widzę moze co najwyżej to rozpisać na wykopie
Dla dzieciaków czy młodzieży to jest wow, myślą, że Friz mega kasiasty ziomek rozdaje domek bo nie ma co robić z kasą. Niestety ale większość osób go oglądających myśli że dostaje kase tylko za wyświetlenia bo często słyszę jak o tym gdzieś na osiedlu mówią. Mnóstwo ludzi nie wie jak się zarabia na youtubie i będzie uważać to za super okazję.
Mnie ciekawi tylko czy powie ile było wszystkich chętnych i co
@Bitszkopt: podziwiam go bo wykorzystuje swoje 5 minut w 100%. robi sobie #!$%@? lotto xD. kosi potezny hajs na dzieciakach ktore mysla sobie woow jaki on cudowny odddaje dom za darmo. zarobi z banke jak nie wiecej na takim perfidnym #!$%@? ludzi na hajs
@sezkat: Teraz ma najlepszy moment na maksymalizowanie zysków. Pół roku temu mówiłem, że pojawi się płyta i w ostatnim odcinku poruszył ten temat.
Pojawi się jeszcze wiele rzeczy tj. aplikacje/gry na telefon i eventy z których będzie spływać kasa. Zasługa ludzi którzy zostali zatrudnieni bo wszyscy działają i główkują na czym jeszcze zarobić. Inni ytberzy zmarnowali i dalej marnują swoją szansę bo mogliby też zainwestować w dział, który rozkręci im interes.
@MirekWyznajeAnonimowo: Nie, mówię o pewnym mechanizmie bo siedzę w tym biznesie prawie 10 lat. Gdzieś po tagiem dzisiaj napisał rzekomy właściciel i podał kwotę tej działki w okolicach tego co napisałem we wpisie. Zaokrąglenie do "ćwierć miliona" nie jest też przypadkowe bo od razu inaczej działa na wyobraźnię niż "250 tysięcy złotych" (a tyle całość nie wyszła) ( ͜͡ʖ ͡€)
@Bitszkopt: raczej z koszulek mają więcej. Minimalny zakup 50zl a pewnie koszt wszystkiego z pracownikami co pakują to połowa tej sumy bo nie oszukujmy się cena takiej zwykłej koszulki jest mega mała a oni nie robią jej z bawełny egipskiej. koszulka 65zl cena max 20zl wysyłka i pakowanie około 5zl. Zostaje 40zl i jakąś prowizja dla letyshops. Do tego myślę że cała wygrana weźmie na siebie letyshops bo to dla nich