Wpis z mikrobloga

Co to jest za kanał "Szarpanki z życiem" wszyscy o nim mówią a na wykopie jego filmiki mają dużą oglądalność, obejrzałem sobie kilka filmików i z tego co zauważyłem to koleś głównie mówi o tym, jakie to kobiety są #!$%@? głupie i w ogóle który #!$%@? coś o kukoldach, nic ciekawego tam nie ma, z początku myślałem, że on po prostu sobie robi jakąś bekę, ale wygląda na to, że on to mówi na serio. Wytłumaczy mi ktoś jego fenomen?
#szarpankizzyciem #polskiyoutube #youtube #wykop
Kielek96 - Co to jest za kanał "Szarpanki z życiem" wszyscy o nim mówią a na wykopie ...

źródło: comment_1604165631lAwh2G891p0wSQewqFCWsq.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@Kielek96: proste - sprawdzasz co jest popularne na wykopie, patrzysz cyk kanał przegryw, spisujesz idee jakie tam są poruszane, powtarzasz to samo na swoim kanale tylko w ładniejszy i pełniejszy sposób, wykopki się podniecają kurde typ mądrze mówi i mówi tak samo jak ja myślę w takim razie to musi być prawda i cyk masz we swoim władaniu zmanipulowaną grupkę osób które od teraz ciebie słuchają i w odpowiednim momencie zaczynasz
  • Odpowiedz
obejrzałem sobie kilka filmików i z tego co zauważyłem to koleś głównie mówi o tym, jakie to kobiety są #!$%@? głupie i w ogóle który #!$%@? coś o kukoldach


@Kielek96: no jaki jest jego fenomen, mówi to, co wykopki lubia najbardziej xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Kielek96: tzn tak zależy kto jak do tego podchodzi, większość dla beki inni biorą to jako bezkrytyczna prawde. Moim zdaniem prawda leży gdzies pośrodku, np.
Polecam przeczytać żelaznego Jana co idealnie tłumaczy czego jesteśmy teraz świadkami. I tego jak błędnie większość facetów pozycjonuje kobiety.
Takie dwa zdania ode mnie...
  • Odpowiedz
@Kielek96: Była ( ͡° ͜ʖ ͡°) niemal wszystkie kobiety są takie same, przez 2x lat spotkałem tylko jedna wyjątkowa ale już zajęta ( ͡° ʖ̯ ͡°) jeśli jesteś w związku z kobieta to nie jesteś w stanie zauważyć wielu ich wad ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@PokornyJanusz: Nie wiem, ja po prostu nie uganiam się za żadną tylko po to by zaruchać jak jakiś debil, bo dla mnie seks nie jest najważniejszy, dla mnie oprócz wyglądu ważny jest charakter to jak się z daną osobą dogaduję, a wady ma każdy, przyjaciele też mają wady, ale jednak to z nimi się bawimy i z nimi chcemy spędzać czas, tak samo jest w związku z kobietą.

przez 2x lat
  • Odpowiedz
@Kielek96: Jesteśmy wiec podobni bo u mnie sex również jest na odległym priorytecie : ( ͡° ʖ̯ ͡°) niestety jeśli się rozejrzysz wokoło to zauważysz ze kobiety korzystają z karty sexu na pierwszym miejscu, takie czasy ze zagrywają tzipa dla osiągania korzyści ¯_(ツ)/¯ jedne więcej drugie mniej ale jednak niemal każda ( ͡° ʖ̯ ͡°) to się stało tak obrzydliwe ze odrzuca
  • Odpowiedz
@Kielek96: Czy ja wiem, nawet zabawne, bo zazwyczaj w prześmiewczy sposób odnosi się do konkretnych osób, które musiały stać za długo na mocnym słońcu i od tego zaczęły gadać głupoty. W końcu jeśli ktoś potrafi mieszać mężczyzn z błotem, to on może robić to samo z kobietami i innymi mężczyznami co srają do własnego gniazda ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz