Wpis z mikrobloga

Co to jest za kanał "Szarpanki z życiem" wszyscy o nim mówią a na wykopie jego filmiki mają dużą oglądalność, obejrzałem sobie kilka filmików i z tego co zauważyłem to koleś głównie mówi o tym, jakie to kobiety są #!$%@? głupie i w ogóle który #!$%@? coś o kukoldach, nic ciekawego tam nie ma, z początku myślałem, że on po prostu sobie robi jakąś bekę, ale wygląda na to, że on to mówi na serio. Wytłumaczy mi ktoś jego fenomen?
#szarpankizzyciem #polskiyoutube #youtube #wykop
Kielek96 - Co to jest za kanał "Szarpanki z życiem" wszyscy o nim mówią a na wykopie ...

źródło: comment_1604165631lAwh2G891p0wSQewqFCWsq.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • 0
@Kielek96 oglądałem go jakiś czas, po 3. Filmie stwierdziłem że wszystko jest na jedno kopyto, po 5. Usunąłem go ze subskrybowanych. Ile można...
  • Odpowiedz
  • 0
@Kielek96 jeszcze gorszy od niego jest tylko Facet to facet na YouTubie. Dwójka smutnych ludzi niepotrafiących zbudować relacji z kobietami
  • Odpowiedz
Czyli kolejny człowiek, który robi hajs na ludziach, którzy są po prostu nieszczęśliwi lub mają problemy psychiczne, bardzo nie szanuje takich ludzi.


@Kielek96
Małe wyświetlania robi to raczej nie zarabia, chociaż nwm ilu ma wspierających
  • Odpowiedz
@Kielek96: Nie ujowych kobietach, tylko ujowym wychowaniu, kulturze, czasach na wybranych przykładach.
Opiera się na psychologi ewolucyjnej ale w zasadzie jest to kanał rozrywkowy, stara się tłumaczyć różnice jakie powstały gdy człowiek działał w kilkuset osobowych myśliwskich społecznościach gdzie ukształtował się mózg, a naszymi czasami gdzie panuje technologia a instynkty stadne stały się groteską ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz