Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 966
Może prawa do tzw. prawnej aborcji? Albo do przechodzenia na emeryturę wcześniej niż kobiety? A nie, przepraszam. Nie da się odebrać czegoś, czego nie ma. #feminazizm #bekaztwitterowychjulek #dyskryminacjamezczyzn #julka #p0lka https://twitter.com/clingywitch/status/1322218825778110464?s=19
Pobierz Qba1996 - Może prawa do tzw. prawnej aborcji? Albo do przechodzenia na emeryturę wcze...
źródło: comment_1604151168llbvgeBWbnxXhmZ8anzWZ5.jpg
  • 73
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@open-alpha:


miałem czasem wrażenie że byłem intruzem na tym marszu.

Bo dla feministek które stanowią znaczną jego część byłeś.

@Krzyzowiec: i to jest najśmieszniejsze w lewicy, mialem lokatora i mam współpracownika który odnosi się z swoją lewicowoscia i ci ludzie jak im dasz palec to wezmą całą ręką odrazu najgorszy sort ludzi. Lewicy nigdy nie chodzi o dobro innych a o własne interesy cudzymi rękami taka jest prawda
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Qba1996: to normalne, że w obecnej sytuacji tj największych, całkowicie spontanicznych protestów od lat przyciągną one masę różnych grup próbujących ugrać coś dla siebie kreując się jednocześnie na liderów. Nie różni się to za bardzo od influencerek próbujących zarobić na fali protestów, tylko tutaj zbijany jest kapitał polityczny / rozpoznawalność / promocja stowarzyszeń itp
@Painting-colors-in-the-dark: wykop striggerowany przez jakiego tam księdza z marszu narodowców wykop striggerowany jakas studentka co nagrała relację na instagramie wykop striggerowany banda idiotow z tortem w lesie
no ale co? to wpis majacy 1200 polubien i w #!$%@? paskudnych komentarzy nie grozny a torcik w lesie i saluty faszystowskie to juz brutalny gwalt na 10 latce?
Pobierz T.....g - @Painting-colors-in-the-dark: wykop striggerowany przez jakiego tam księdza...
źródło: comment_1604171670ifAF8xA95CMXrN9HbDpStq.jpg
@Qba1996: może dać równy wiek emerytalny żeby było po równo może dać równe normy noszenia w robocie żeby było po równo może możliwość zrzeczenia się praw ojcowskich żeby nie płacić alimentów za dziecko które się nie chce żeby było po równo
@Qba1996: Jestem za zrównaniem praw kobiet do praw mężczyzn i traktowania wszystkich ludzi identycznie, niezależnie od płci.

Koniec obijania się na magazynach i hurtowniach przez różowe.
Koniec zatrudniania różowych wyłącznie ze względu na płeć bo PARYTETY (czyli na siłę wciskania kobiet).
Koniec przechodzenia różowych wcześniej na emeryturę.
Koniec powszechnej dyskryminacji mężczyzn w sądach.
Koniec lżejszego traktowania różowych gdzie tylko się da.

Bezmózga p0lka i tak Ci napisze, że ma gorzej bo
@tbhilt: troche zle mnie zrozumiales ale to pewnie dlatego, ze od 12 lat nie zyje w PL i ciezko mi sie do tego mentalnego dna doczolgac. Chodzilo mi o to, ze zamiast "konczyc" i "rownac" kobietom "mezczyzni" mogliby tez zawalczyc o swoje prawa zeby wskaznik samobojstw poszedl jednak w dol w porownananiu kobieta-mezczyzna. Od wielu lat widac trend rownania kobiet mezczyznom i z poczatku chodzilo o to zeby kobiety mialy lepiej
@danio_96: jak i tepakow po drugiej stronie. Problem w PL jest taki, ze wybiera sie najgorsze szumowiny z obu stron i przedstawia ich jako ikone protestu/obroncow. I wszyscy to lykaja! Nikt nie protestuje, nawet nie pisnie :D O jaki #!$%@? strajk, zobacz jak tam namalowali fiuta na JP2. O jaki #!$%@? zbieg neonazistow, zepchnal kobiete ze schodow. Itd. Strasznie to polskie :)