Wpis z mikrobloga

Panie i panowie, mam takie pytanie odnośnie Xbox Series X i wstecznej kompatybilności. Czy jeśli będę chciał zagrać w np. RDR2, to lepiej kupić wersję na Xbox One na płytce i ona mi pójdzie na XSX w lepszej grafice, czy też poczekać na wersję dedykowaną dla XSX? Grafika będzie wtedy taka sama?

#xbox #xboxseriesx #konsole #gry
  • 13
@shadow85: Obstawiam że wyjdzie remaster, rockstar robi świetne gry ale nie jest ani trochę pro-konsumencki, także ja przy przesiadce z ps4 i odkupywaniu ulubionych gier z RDR2 się wstrzymuję
Dzięki za odpowiedzi.
Od czego więc zależy, czy gra dostanie darmowy upgrade do XSX? Czy MS zrobi taki upgrade swoich gier do XSX, a reszta developerów pewnie nie, tylko wyda remastery?
@shadow85: zależy od dobrej woli deweloperów / wydawców. WD: Legion, AC: Valhalla, CP2077 i wiele innych tytułów już ma ogłoszony darmowy update. Przy wstecznej kompatybilności możesz liczyć także na większą ilość FPS, jeśli gra nie ma zablokowanego klatkaża (albo ma ale software to ominie).
@Zing: nie ma nic bardziej pro konsumenckiego niz robienie swietnych gier do przejscia solo, z solidna fabula i ultra zajebista grafika. przeciez rockstar to developerska perelka, nie ma drugiej takiej firmy, no moze troche ubi jeszcze moze z nimi konkurowac.
@nobrain moje zdanie jest troszeczkę inne, przyznaję że gry robią w sposób bardzo schludny i porządny, ale po prostu to są średniaki które nie przyciągają do siebie i nudzą się po chwili. Dawniej moja ulubiona firma robiąca gry, na dzień dzisiejszy bardzo spadła z powodu masówki średniaków i zarzynania dobrych marek
@Zing ja się do końca nie zgadzam z tą kwestią Ubi - mają naprawdę rękę do kreowania otwartych światów i wykonanie w tej kwestii mają bardzo dobre.
Widać też, że słuchają ludzi - kiedy zobaczyli, że formuła zaczyna się wyczerpywać rzucili zupełnie odmienne Origins i jeszcze lepsza moim zdaniem Odyseję. I nie są one w żadnym stopniu reskinami - to dwie zupełnie odmienne gry, bo masz tu grę akcji i grę action-rpg.