Wpis z mikrobloga

@czynastolatek: Nie bo zamiast napisać kontrargumenty to walisz infantylnymi frazesami jak jakiś oszołom:

konserwatyzm [łac. conservatus ‘zachowany’], postawa, którą charakteryzuje przywiązanie do istniejącego, zakorzenionego w tradycji stanu rzeczy (wartości, obyczajów, praw, ustroju politycznego itp.) oraz niechętny stosunek do gwałtownych zmian i nowości;


No bo PiS jest za zmianami, jest za laicyzacją, jest za UE, jest za nową dyplomacją, wcale nie żyje przeszłością, ma gdzieś kościół, chce Halloween u siebie, tak
  • Odpowiedz
oraz niechętny stosunek do gwałtownych zmian

@SmileJotPeGie: Doczytałeś do tej części?
Teraz mi wytłumacz, jak można nazwać konserwatystą kogoś, kto zamyka cmentarze 8 godzin przed spodziewanym dużym ruchem?

PiS to typowa partia rewolucyjna, konserwatywne to było PO.
  • Odpowiedz
@czynastolatek: A dokąd miałem doczytać? Może jeszcze w deep weeb wejść, by samodzielnie poszukać takiego terminu, by podpasować pod twoją tezę? Ten fragment jest kompletną charakterystyką Konserwatyzmu.

Teraz mi wytłumacz, jak można nazwać konserwatystą kogoś, kto zamyka cmentarze 8 godzin przed spodziewanym dużym ruchem?


No jak? Liberałami? :D 2/10, żegnam, bo trollujesz.
  • Odpowiedz
nie chce martwić, ale pis nie znajduje się w tamtym miejscu


@Frank_Forsyth: PiS jest takim tworem, że sami nie wiedzą gdzie są xD Według tvpis i wszystkich wypowiadających sie pisowców oni są z prawej strony i walczą z lewicą
  • Odpowiedz