Wpis z mikrobloga

Chcę dzisiaj z rodziną przyjechać na protesty do #warszawa. Czy ktoś z Warszawy może mi poradzić gdzie najlepiej zostawić auto i gdzie oraz w jakich godzinach się udać? Jadę 200 km od strony Olsztyna, w wiadomościach w googe znalazłem jedynie informacje, że protesty pod Sejmem, domem Kaczyńskiego i Ordo iuris, jednak nigdzie informacji, jak to praktycznie załatwić od strony osoby przyjeżdżającej, nie znającej Warszawy.
  • 14
@Geraltzkiwi: W PIS to na pewno mocno uderzy, że wyjdę na rynek mojego 10k mieszkańców miejscowości i będę krzyczał do księżyca. Jestem mega #!$%@? całymi rządami pisu, jasne, wolałbym demonstrować, jak nie będzie już pandemii, ale nie ja wybrałem moment #!$%@? Polaków. Jadąc do warszawy będę przestrzegał wszystkich możliwych zaleceń sanitarnych - maseczki, dezynfekcja rąk itp. Ja i moja rodzina regularnie uprawiamy sport, wszyscy pracujemy zdalnie, nawet jak się zarazimy nie
@oskarrr spoko, że jedziecie do Wawy, podziwiam. Ja biorę udział w dużym mieście tylko w samochodowych, bo mam grupę ryzyka pod jednym dachem ¯_(ツ)_/¯ Lokalnie też protestuj, u mnie w mieście to sporo daje i pomaga skruszyć beton pisowski. Na nich Warszawa nie wpływa.