Wpis z mikrobloga

Jeśli mam wybierać pomiędzy kibolami/narodowcami, którzy atakowali i bili kobiety, a jakimiś, jeśli rzeczywiście takie były, organizacjami lewackimi (przyjmijmy nawet, że to Antifa), które je broniły, to sorry, ale wybór jest dość oczywisty, jakkolwiek by mi do nich daleko nie było... trzeba mieć trochę empatii. I żadnego narodowca/kibola napadającego na pokojowy marsz nie jest i nie będzie mi żal.

#protest #aborcja #4konserwy #neuropa #konfederacja
  • 28
@rorf46: według mnie to tam nigdy nie wiadomo kto jest kibol kto antifiarz a kto jeszcze inny przebieraniec, bo raz widać gości w barwach klubu jak popychają protestujących, a następnego dnia widać ludzi w tych samych barwach jak idą razem z marszem. Dzisiaj rzekomo atakowali narodowcy, a goście mieli przypinki i naszywki z logiem antifa, co wcale nie musi oznaczać, że to nie byli narodowcy xD Podsumowując nie wiadomo kto jest
@rorf46: antifa ro takie same jelopy i watazki co narodowcy i jezeli juz to robili to tylko z checi do wywolania burdy z narodowcami xD poprzedni kom usuniety przez przypadek bp myslalem ze dodal sie podwojnie xD
@rorf46: wcale nie, a blisko tydzień temu sami w siebie narodowcy rzucali butelkami i kamieniami i sami zbezcześcili pomniki i kościoły.
www.youtube.com/watch?v=BWSmJj16EN0&t=2240s - w tej minucie reporterka dostała kamieniem w bark i to są pokojowe protesty wg lewicy xD
@Szeryfkiller: aha, czyli idąc twoją logiką: skoro w niedzielę dochodziło do jakichś złych rzeczy ze strony protestujących, to narodowcy/kibole mogą teraz, w piątek #!$%@?ć kilka przypadkowych kobiet ze 100-tysięcznego tłumu?