Wpis z mikrobloga

Dlaczego nie należy notorycznie pomagać kobietom, ani wiązać się emocjonalnie z kobietami, z którymi nie uprawia się seksu? Odpowiedź jest bardzo prosta. Jak kobieta nie chce seksu z jakimś facetem, to znaczy, że nie uważa go za dobry materiał genetyczny, jak kobieta nie uznaje samca za dobry materiał genetyczny, to go nie szanuje, przestrzega go wtedy tylko w kategoriach, na teraz z niego jest jakaś korzyść. Jedyny dowód, tego, że kobieta darzy samca jakimkolwiek szacunkiem jest to, że raz na jakiś czas daje mu d--y. Jak kobieta nie uzna samca za wartościowy materiał genetyczny, to nigdy nie będzie go szanować. Z punktu widzenia kobiety wartościowy samiec, to samiec z dobrymi genami.

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Osowa22: Ja miałem z kolei takie sytuację,że spotykałem dziewczyny z dawnych klas,które mnie traktowały dosłownie jak śmiecia i na mój widok uśmiechały się,wpatrywały przez długi czas,puszczały oczko itd.Gdyby to były normalne dziewczyny,które by mnie szanowały w tamtym okresie,to pewnie bym podszedł i się przywitał,a tak to obracam się i udaję,że nie znam jak jakaś chce się przywitać.Nie wkładam wszystkich do jednego wora,ale uważam,że jak się chce być z kimś w
  • Odpowiedz