Wpis z mikrobloga

@FreakyYak:
To zależy jaki budżet i czego potrzebujesz.
PS5/SeriesX niby obsługuje 4k/120fps czo limituje Ciebie do HDMI 2.1 jeżeli chcesz być future-proof.
Jeżeli masz duży budżet to: LG CX/Samsung Q90T/Sony X900H
LG to OLED więc masz ryzyko retencji obrazu jeżeli oglądałbyś #pasektvp kilka godzin dziennie, ale nie licząc tego (oraz braku obsługi DTS) to najlepszy TV na rynku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pozostałe 2 to nie-oledowe alternatywy
@FreakyYak: 33ms-36ms laga wdg testów
Raczej odradzam jeżeli myślisz o granku. W strzelankach może wkurzać.
Ogólnie wstrzymaj się do BF, bo wtedy najniższe ceny co roku można upolować.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FreakyYak: Dwa tyg szukalem najlepszego TV pod ps5 i u mnie padlo na LG CX.
Jako ze glownie gram gdy jest juz ciemno to technologia OLED sprawdza sie w tej sytuacji majlepiej i meczylo mnie podswietlanie sie obrazu dookola miejsc gdzie wyswietlaja sie napisy w trakcie ogladania Netflix na poprzednim telewizorze sony Bravia sprzed 3 lat (nie pamietam modelu ale kosztowal z 7k zl) wiec na poczatku rozwazalem Sony Bravia A9G
@Tymariel: Jak z refleksami w LG CX? Byłem mocno napalony na ten telewizor już miałem kupować ale jak poszedłem do sklepu żeby go obejrzeć to faktycznie obraz nieziemski, czerń doskonała ale to jest lustro. W momentach gdy ekran wyświetla ciemne sceny widziałem głównie siebie i wyposażenie sklepu :/
Da się w ogóle z niego korzystać w trakcie dnia, nie wyciemniając całego domu? Teraz się zastanawiam między CX a XH90 bo nie
@JohnDeere: Nie zauważyłem do tej pory. Na moim 3 letnim wcześniejszym zwykłym tv były z tym większe problemy, Ale racja ze jeśli bardziej oglądasz tv po południu w trakcie dnia lepiej nie brać oled. U mnie tv chodzi od około 18-8 rano wiec nie pomogę