Wpis z mikrobloga

Taka ciekawostka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oto jak wygląda obecna lewacka rewolucja kulturalna.

Jestem w stanie akceptować zmianę skóry fikcyjnych postaci, jeżeli czemuś to służy albo po prostu taka jest wizja adaptacji. Ale postaci historyczne? Serio? ( _) Gdzie tu logika? I oczywiście taki @Nox_ czy @lakukaracza_ będą drzeć japę, kiedy krytykujesz jak jest zakłamywana rzeczywistość. I tak, osobiście popieram pewne postulaty #neuropa a i krytykuję #4konserwy #pis ale dla typowych dzieciaczków jesteś albo z nami albo z nimi. Otóż nie tym razem - #1 jest prawda. I nie liczcie na logikę fanatyków jednej i drugiej strony, bo to wszystko jest albo opłacane albo ma wyprane mózgi zamiast umieć przyznać rację DRUGIEJ STRONY

#bekazlewactwa #bekazprawakow #bekazpodludzi
źródło: comment_1604074522t1re6MhkLlQfNsMinweIJM.jpg
  • 9
@KP26: a gdyby tak... nie konsumować treści które ci się nie podobają?

( ͡° ͜ʖ ͡°)-

( ͡ ͜ʖ ͡)

Yeeeaaah!

A tak z żartami na bok: wbrew temu co piszą np. ludziki na reddicie, ludzie jednak głosują portfelem i filmów udziwnionych nie oglądają. Różne filmy mają swoje stałe widownie, i kiedy film „zdradza” tą widownię to
@Riess: A wiesz że masz tutaj DUŻO racji kolego? I naprawdę, nie chcę krytykować tym wpisem lewicy bo #neuropa ma też dobre strony i potrafi robić dobre rzeczy, ale kiedy widzę że ktoś zakłamuje rzeczywistość to mnie coś trafia. I tak, przyznaję że się pomyliłem głosując na PISiorów, bo widzę ile złego zrobili i tej decyzji już nie powtórzę. Tak samo jak zrezygnowałem z Netflix'a i przeszedłem na torrenty, a raczej
@KP26: mam taką obserwację że produkcje z „przekazem” zwykle poprostu nie mają nic innego do zaoferowania, dlatego słabo się je ogląda.

Zróżnicowani bohaterowie nie przeszkadzają mi, kiedy ich różnorodność jest naturalna i wnosi coś do historii. Np. w The Wire jest murzyn gej, Omar, i scenariusz w ogóle się z tym faktem nie pieści. W efekcie dostajemy wiarygodnego bohatera który musi łączyć gangsterkę z „przyjaźnią” innych gangsterów i policjantów. Serial działałby