Wpis z mikrobloga

Kto na tego naziola głosował? Bo Korwin to wiadomo dla beki, Braun też. Bosak się wam wydawał mErYtOrYczNy, Sośniewicz wygląda jak rasowy przegryw to pewnie jakieś sympatie i więzi ktoś z nim znajdzie. Reszta po prostu pod nazwą Konfy i ich gospodarczymi postulatami jakoś się przepchnęła.

Ale Winnicki? No litości. Gorszy od niego to chyba z tej całej hałastry tylko Kowalski jest.

#protest #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekaznarodowcow
Pobierz ruda_stuleja - Kto na tego naziola głosował? Bo Korwin to wiadomo dla beki, Braun też...
źródło: comment_1604062674fLHFQuo1sVmB4BlHkAAKQB.jpg
  • 16
@ruda_stuleja: mój ulubiony cytat lidera wolnościowej konfederacji ()

Zachęcamy wszystkich porządnych Polaków, którym narodowe i konserwatywne idee są bliskie, do odrzucenia raz na zawsze liberalnych naleciałości. Liberalizm jest filozoficzną, antropologiczną, polityczną i gospodarczą herezją, utopią. Nie ma dobrego liberalizmu, tak jak nie ma dobrego kanibalizmu
@Pwado:
Mi się nie nie podoba w niej to co w większości narracji narodowców wszelkiej maści.
Największą wartością w kraju jest pochodzenie, z reguły stanowi się ksenofobię bardziej lub mniej, ogranicza się jakiekolwiek kontakty z zewnątrz, tylko te bezpośrednio kojarzone z zyskiem.
Przeważa podejście rozwiązań fizycznych i pseudo zdroworozsądkowych nad dyskusją, nauką i otwartością na nowe opinie.

Jak dla mnie to takie bycie Josefem Fritzl'em dla swojego kraju...
@Thachii:
Jak dla mnie brzmiało to jak powiedzenie że gówniarze mają dostęp do netflixa i jakichś innych nowoczesnych wynalazków i potem wydaje im się że można sobie żyć jak na zachodzie. A gówno tu ma być polska i tylko polska, a nic co nie polskie nie ma tu racji bytu.
Nie ma być wolności. Ma być polskość.
@Thachii: no nie wiem. Zobacz jak to wygląda. Tak na prawdę jako zachód to my patrzymy na kraje wszystkie wyżej rozwinięte od nas. I robimy to tak na prawdę z zawiścią. A każdy z tych zachodów jest różny. Tu chodzi o podejście do świata, a nie kulturę. BoHiszpan i Niemiec to niby ten zgniły zachód a kultury mają różne. Ale dla nich obu w Polsce jak w lesie.
Przynajmniej ja to