Wpis z mikrobloga

@Policjant997: mam uplay+ i spokojnie mi pojdzie w 1080p, 60FPS ale jakos mnie nie ciagnie do tej gry.
Co ubisoft robi zle, ze gdyby zrobili GTA w londynie to ludzie by sie ustawiali w kolejkach jak po iphona 3GS, a watch dogs nawet nie chce sie sciagac?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ostatnio odpalilem WD2 - najbardziej odrzucila mnie fizyka pojazdow. Cos sie zmienilo w tej kwestii?

@dirtydenier: Tak, na gorsze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na szczęście jest dość dużo opcji i można ustawić promień skrętu, przyspieszenie, kamerę itp. pod siebie.
@dirtydenier: pamiętam jak wychodziła pierwsza część WD i GTA tego samego roku. Jakoś pół roku przed premierą kolega z klasy zapewniał mnie, że WD będzie killerem GTA i Rockstar będzie miało silnego konkurenta.
Chłopak jednak się trochę mylił. Pamiętam jego zawód jak dowiedział się, że w WD nie będzie śmigłowców i samolotów i się chłopak załamał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nowiutki: oddzieliłeś Take-Two i Rockstar żeby wyglądało na więcej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szkoda że nie macie jeszcze w Polsce Shadow, to wynajmowanie komputera do gier
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Producenci nie lubią GFN bo nie dostają kasy z tego tytułu że gry tam są. Na Stadii natomiast tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
oddzieliłeś Take-Two i Rockstar żeby wyglądało na więcej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Avil: nie. Myślę, że decyzje Rockstara są niezależne. Nawet gdy GTA5 było niedostępne, to pozostałe gry ze stajni Take2 tak.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nowiutki: to dobrze że sobie tak myślisz, ale nie są ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W magiczny sposób GTAV się znalazło na wyłączności w Stadia, domyślam się że dlatego było i jest niedostępne ¯\_(ツ)_/¯
W magiczny sposób GTAV się znalazło na wyłączności w Stadia, domyślam się że dlatego było i jest niedostępne ¯_(ツ)_/¯


@Avil: to tylko potwierdza moją tezę, że decyzje Rockstara mogą być niezależne od reszty polityki Take2.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nowiutki: potwierdza że Google'owi zależało najbardziej o duże tytuły. Zwłaszcza że już mieli gotową reklamę że haha Chromebook GTA V na ultra only on Stadia
Ciekawe co to będzie z Bethesda bo niby też mają wyłączność ze Stadia ale Microsoft to zerwał wstawiając DOOM Eternal do xCloud