Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o proteście samochodowym? Wg. mnie strzał w dziesiątkę, nawet udało mi się przekonać dwie osoby który nigdy by nie wzięły udziały w pieszym proteście by wieczorem trochę pojeździć po Wrocławiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wroclaw #protest
  • 21
  • Odpowiedz
@efceka: Protest, nie protest - to zagrożenie stojące przed każdym wrocławskim kierowcą gdy pada deszcz. Przy pierwszych opadach śniegu to już pal licho dwójkę, zastanawiasz się czy racji żywieniowych wystarczy.
  • Odpowiedz
@mechaniczny_pomidor: Jak dla mnie - męczenie osób, które mają jakieś wieczorne życie - muszą coś załatwić, wracają późno z pracy, jadą na zakupy, cokolwiek. Przypuszczam, że większość ludzi w dużym mieście jest przeciwko wyrokowi TK, więc takim sposobem wkurzamy głównie osoby, które popierają postulaty protestu.
  • Odpowiedz
@ejty2: ehh a pamiętasz wrocław chyba dwa lata temu? Piękny to był dzień gdy wyjechałem po południu, +20 stopni, mustangiem na letnich oponach xD

I w połowie drogi zaczęło padać i zamarzać. Trasa którą pokonuję w 20 minut zrobiłem w prawie 4 godziny xD permanentnie wszystko stało, autobusy driftowały w tunelach itd
  • Odpowiedz