Wpis z mikrobloga

Mam takie #pytanie do wykopków krytykujących obecne protesty pod tematami o dyskryminacji mężczyzn, np.:
https://www.wykop.pl/link/5771711/pieklo-mezczyzn-normy-dzwigania-12-kg-dla-kobiet-30-kg-dla-mezczyzn/
https://www.wykop.pl/link/5771297/pieklo-mezczyzn-dziennie-w-polsce-zabija-sie-15-osob-z-czego-12-to-mezczyzni/

Skoro aż tak was boli dyskryminacja mężczyzn to czy ktoś wam zabrania wyjść na ulicę i protestować w tej sprawie? Co ma osiągnąć samo narzekanie na wypoku bez wychodzenia z piwnicy, jednocześnie krytykując innych za to, że im się chciało wyjść walczyć o swoje prawa?
Co to za mentalność psa ogrodnika?

#rownouprawnienie #protest #neuropa #4konserwy
  • 12
Skoro aż tak was boli dyskryminacja mężczyzn to czy ktoś wam zabrania wyjść na ulicę i protestować w tej sprawie? Co ma osiągnąć samo narzekanie na wypoku bez wychodzenia z piwnicy, jednocześnie krytykując innych za to, że im się chciało wyjść walczyć o swoje prawa?

Co to za mentalność psa ogrodnika?


@lewoprawo: no, jak p. Lempart i OSK przypadkiem osiągną swój cel czyli aborcja na zawołanie, to szykuj się na strajk
Skoro aż tak was boli dyskryminacja mężczyzn to czy ktoś wam zabrania wyjść na ulicę i protestować w tej sprawie?


@lewoprawo: Oni chyba podświadomie zdają sobie sprawę z tego, że tylko robią z siebie błaznów xD
Natomiast nie rozumiem, po wuj mam z tej okazji krytykować obecne protesty.


@lewoprawo: bo masz świadomość, że zamiast 100 tysięcy aborcji rocznie, będzie popełnianych 360 tysięcy aborcji rocznie tylko dlatego, że pozwoliłeś decydować najpierw kobietom "o swoim ciele" (choć to nie ich ciało ale nowy organizm) a potem mężczyznom o prawach ojcowskich.
bo masz świadomość, że zamiast 100 tysięcy aborcji rocznie, będzie popełnianych 360 tysięcy aborcji rocznie tylko dlatego, że pozwoliłeś decydować najpierw kobietom "o swoim ciele" (choć to nie ich ciało ale nowy organizm) a potem mężczyznom o prawach ojcowskich.


@qluch: xDDDDDDDDDDD
ty ale wiesz, że w takich przykładowych Czechach gdzie jest sobie aborcja, dzietność jest wyższa niż w Polsce? i to o dość duży procent
I co w związku z tym, że aborcji będzie więcej? To nie moje dzieci, czemu miałbym się wpieprzać w czyjeś życie?


@lewoprawo: to co się przypieprzasz do strajku mężczyzn. Zajmij się swoimi sprawami a nie nos wtykasz w nie swoje sprawy. Nie podoba ci się to nie komentuj XD

(jakbyś nie wyczuł ironii, stosuję odzywki strajkowe)

ty ale wiesz, że w takich przykładowych Czechach gdzie jest sobie aborcja, dzietność jest wyższa
@lewoprawo: Ciężka sprawa z tym buntem mężczyzn. Po pierwsze myślę, że w mężczyznach nie ma takiej solidarności meskiej, sam fakt walki z jakąś dyskryminacją to może być mało.
Po drugie i ważniejsze myśle, że każdy facet, który dostrzega dyskryminacje wie, że jak by były jakieś strajki i prostesty to nikt by ich nie poparł. W sensie zobacz teraz ile mężczyzn jest na tych protestach (to, że poczęci są to protesty anty
jak duży gwóźdź w głowie trzeba mieć, żeby za przyczynę większej dzietności uważać dostęp do aborcjiXD?

Mireczku tam jest więcej dzieci bo nie ma tam tak bolszewickiego państwa które żeruje na każdej zarobionej złotówce przez nas.


@qluch: "mądrości" godne typowego kuca

Legalna aborcja to szansa na świadome macierzyństwo i planowane założenie rodziny. Myślisz, że jak kobieta raz dokona aborcji, to już nigdy później się nie zdecyduje na dziecko?

PS. Notabene dziękuję
Natomiast nie rozumiem, po wuj mam z tej okazji krytykować obecne protesty.


@lewoprawo: Krytykowanie IMHO tego protestu to jest brak mózgu. Aczkolwiek wykorzystanie okazji, szumu medialnego, atmosfery protestacyjnej do tego aby chociaż zwrócić uwagę na problemy mężczyzn IMHO złe nie jest. - choć nie wiem czy nie lepiej było by to zrobić po protestach (choć ciort wie kiedy się skonczą) trochę na zasadzie - mężczyźni też brali udział w protetach to