Wpis z mikrobloga

bylem u tego visionexpres sie spytac o te okulary bo papier w sensie recepte od nfz dostalem, zadnej znizki tam nawet nie ma, okulary od 400zl xD a mnie jakas znizka 125 obowiazuje mlodego czlowieka, potem mi chciala jakies szkiełka wcisnac. Wyszedłem, #!$%@? jestem zdewastowany ehh

#okulary #przegryw #stulejacontent
  • 8
  • Odpowiedz
@ever444: w ogole w tej dziedzinie to dzialaja mafie okularowe
Potrzebowalismy dla dziecka okulary, poszlismy do SPECJALISTYCZNEGO sklepu w Poznaniu tzw. SMOK bo wszyscy polecaja jakie to zajebiste i wiesz co? Jeden model oprawek okraglych, w ktorych dziecko wyglada jak uposledzony debil (jak kojarzysz dzieci w #!$%@? okularach okraglych, to wlasnie te)

Poszlismy do kiosku 3x5 metrow po sasiedzku, babeczka miala od #!$%@? oprawek dla takich malych dzieci, nawet na miejscu oprawki ktore wyszukalem w internecie, ladne, dziecko nie wyglada jak debil, te same szkla polowe taniej

a w tamtym gownie te same oprawki w internecie (120 z hakiem) dalo sie dostac 50% taniej niz w salonie i te same szkla tego samego producenta
  • Odpowiedz
@ever444: masz na myśli refundację? Taką od NFZ otrzymasz w miejscach, które z NFZ współpracują więc najlepiej na początku sprawdzić, czy taka refundacja w danym miejscu jest oferowana. Dodatkowo aktualna kwota refundacji dla dorosłych (przy szkłach sferycznych) z wadą do +/- 6 dioptrii to 17,50 zł za jedno szkło (czyli razem 35 złotych). Natomiast osoby z wadą powyżej 6 dioptrii mogą otrzymać 70 złotych (35 zł za jedno szkło).
  • Odpowiedz
@Slimshader: taki biznes ze bys sie zesral jakby w jednym sklepie laptop kosztowal 5000 a taki sam w drugim 2500

no ale jak okulary to to juz jest biznes bo przeciez jest po to zeby zarabiac XDDD

pointa jest taka, ze ludzie to #!$%@? i majac gowniana obsluge ale dobra reklame kosza ludzi
  • Odpowiedz
@Norskee ale nikt ci nie każe kupować - ceny w optykach zależne są od grup zakupowych i masy innych rzeczy

Robisz aferę z niczego. Taki jest biznes - tam za 600 tu za 1000 - masz wybór przecież. Optyków jak mrowkow.
  • Odpowiedz