Wpis z mikrobloga

Oglądałem wczoraj strima do około pierwszej, czy działo się póżniej WRESZCIE coś ciekawego?

Ćpatryk, gratuluję. Pytałeś siedząc w tramwaju kogo widzowie chcą na strimie, większość odpowiedziała: kierowników. Mimo, że starałeś się z obsranym smalcowłosym transem (codename: kudłaty) unikać ludzi, trafiło ci się jak ślepej kurze ziarno, że dwóch kierowników (w tym jeden z potencjałem - Dominik)podbiło do ciebie na patelni. Nie musiałes ich nawet szukać. Co więc zrobiłeś? Posłuchałeś skowytu smalcowłosego transa, którego ciągnęło jak świnię do koryta (kebaba) i olaliście Dominika obiecując, że wrócicie. Następnie słuchaliśmy twojego smarkania i mlaskania i wysrałeś się na kolejnego kierownika Waldka. Co potem zrobiłeś? Zaczepiałeś z kudłatą maciorą jakieś LGBT i poszedłeś nachlać się z kolejnym mopem w odludne miejsce w okolicy Marriotta. Co było dalej, nie wiem, bo szkoda mi było czasu oglądać dalej. Jednak jeśli myślisz, że ludzis będą chcieli oglądać, a tymbardziej donejtować jakieś chlańsko zniewieściałych mopów z mentalnością małolatów obrażających widzów, to chyba coś ci się od tego mefedronu w główce poprzestawiało! To był mój ostatni donejt. Mam nadzieję, że inni postąpią podobnie. Do takiego oskarkowego "adamcy_" z twitcha nawet podjazdu nie masz wydygana, skierniewicka naganiaczko burdelowa. Tfu ci na ryj!
#dwapalcewnatalce
  • 12
@Blaw: no to chyba dwa różne streamy oglądaliśmy. Donejtowałem również jak rozmawiał z kierownikami. Zresztą:
1. Wysyłałeś kiedyś donejta? Od czasu napisania go na telefonie, do zatwierdzenia blika i wyświetlenia mija chwila.
2. To ja mam wysyłać donejty dostosowując się pod kłapanie mordą przez kudłatego, czy oni powinni zewrzec p1zdy jak donejt wpada i starać się, aby był słyszalny na tym ich potężnym głośniku?
@Blaw: tylko, że u patryka w ostatnim czasie nic ciekawego się nie dzieje niezależnie od dnia tygodnia. O "historie życia" i o to jak się znaleźli na ulicy pytał sam ćpatryk, prawda? To co mieli zrobić zapytani?¯\(ツ)_/¯
Bezdomny Waldek (co na krzywy ryj na kebaba się załapał) faktycznie był nudny, ale o Dominiku, któremu frajerzy obiecali, że po niego wrócą już bym tak nie powiedział. Jednak według patryka większy potencjał
@korf1: ja niestety oglądałem do końca i myślałem że pojawienie się adama uciszy kudłatego i tak się stało ale było z deszczu pod rynne. O ile z kudłatego głupoty i stulejarstwa czasem można się pośmiać to adam jest kompletnym bezbekiem, atencjuszem i zachowywał się jakby prowadził jakiegoś vloga modowego a nie patostreama, mówił jaki to nie fifarafa a jak kierownik podniósł głos żeby schował telefon to zbroja pełna. A twoje donejciki
@Allbis: do której trwał ten stream? Jaki był dalszy skład tej "cw3lo-ekipy" po godzinie pierwszej poza szklarskim, kudłatym i patrykiem? Pozbyli się tego blond mopa? Co to za kierownik do nich podbił, jakiś nowy? Dołączył do streama?
Z góry dzięki za odpowiedź i wyrazy współczucia i podziwu za wytrzymanie uczestnictwa na tej stypie do samego końca ( ͡ ͜ʖ ͡)
@korf1: to tak w skrócie, blondyn z megafonem szybko się odłączył, mieli się chyba jeszcze spotkać ale szybko go #!$%@?. Gdy pili z kudłatym skitrani pod mariottem flache podszedł do nich gość pic rel https://www.wykop.pl/wpis/53145743/witam-z-alternatywnej-rzeczywistosci-lordzik-spoty/ i okazało się że to dawny bohater elwis i to na niezłej bombie, okazał się jedną z lepszych postaci wieczoru. Potem poszli po adama który niestety wyrwał im telefon i przejął całą inicjatywę swoim #!$%@?, był
@Allbis: dzięki za streszczenie "wspaniały człowieku Boży, niebandycki". Dałbym i plusika skromnego, ale dostaję komunikat:
"Limit zapytań został wyczerpany"¯\_(ツ)_/¯, chyba nie ogarniam jeszcze wykopu, jak atencyjni goście u patryka patostreamów.