Wpis z mikrobloga

@varmiok w sumie to słyszał ktoś aby ktokolwiek z tych wielkich obrońców dzieci ciężko upośledzonych zaadoptował lub otworzył ośrodek pomocy dla rodziców takich dzieci? Bo na moje to im chodzi tylko o #!$%@? kobietom które miały pecha.
  • Odpowiedz
@Majsonpl89: z wypowiedzi klauna którego wkleiłeś wynika, że jednak czegoś pozbawili a sam napisałeś, że wszystkie prawa mają, to teraz nasuwa się pytanie: który z was pajaców ma racje?
  • Odpowiedz
@Majsonpl89: Ale wiesz że ludzie chcą mieć dzieci ale nie chcą dziecka niepełnosprawnego. Strzelam że nigdy z takim nie miałeś do czynienia. Cierpi na tym cała rodzina a nie tylko dzieciak.
@budyniowy_hatifnat: Nawet te pomoce co daje państwo są śmieszne.
Miałem dziewczynę która miała brata z zespolem downa to musiała się ukrywać w kiblu jak coś mu odpierdzielało bo ją bil. A ona i jej rodzina prawie ciągle zajęta zajmowaniem
  • Odpowiedz
ludzie czy wyście oszaleli? Wiecie co to jest odpowiedzialność za własne czyny? Najpierw chcesz ruchac a później jak Ci się nie podoba to zabić? Jest antykoncepcja która daje 99 procent pewności.


@Majsonpl89: Antykoncepcja nie zabezpiecza przed tym że dziecko będzie niepełnosprawne czego nie ogarniasz?
  • Odpowiedz
@budyniowy_hatifnat: @varmiok: do #!$%@? tabletki dzień po dają 99 procent. Jesteście leserami ,które chce robić co Wam się żywnie podoba i nie ponosić konsekwencji. Można wykonać badania genetyczne, które w pewnym stopniu mogą Ci odpowiedzieć jakie są szanse na ciążę z wadami.
  • Odpowiedz
Można wykonać badania genetyczne, które w pewnym stopniu mogą Ci odpowiedzieć jakie są szanse na ciążę z wadami.


@Majsonpl89: i co wtedy można niby zrobić przy obowiazującym prawie i przy Twoim podejściu "odpowiedzialności za swoje czyny"?
  • Odpowiedz
@enslavedeagle: swoją odpowiedzią dałeś wyraz temu, że protesty to zbiorowisko ludzi, którzy są manipulowani. Nie mają pojęcia o możliwościach dzisiejszej medycyny, jedynie czego chcą to móc robić co im się żywnie podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°) na szczęście żyjemy w państwie demokratycznym, gdzie taki stan rzeczy jest niedopuszczalny. Dodatkowo taki przejaw "stanu rzeczy" jest dowodem na to iż Państwo polskie źle wychowuje pokolenia. Mam nadzieję, że wprowadzą
  • Odpowiedz
@Majsonpl89: napisałeś bardzo dużo słów, ale bardzo mało treści i nawet nie odpowiedziałeś na pytanie. Odpowiedz po prostu, co zapłodniona kobieta ma zrobić z ciążą, której nie chce mieć.

Mam nadzieję, że wprowadzą obowiązkową służbę wojskową (oczywiście prawa kobiet zostaną tu uwzględnione) i przejdzie Wam to pajacowanie po ulicach z anarchią na transparentach.


Dobra, już nie chcę żadnej odpowiedzi od Ciebie, bo jesteś zwykłym debilem XD
  • Odpowiedz
@enslavedeagle: "Odpowiedz po prostu, co zapłodniona kobieta ma zrobić z ciążą, której nie chce mieć."
Serio?
Przecież to się nadaje na szkolenie pt. Jak nie zaorać się samemu? ()

Dziękuję i pozdrawiam.
  • Odpowiedz