Wpis z mikrobloga

Powiedzmy, że w atrakcyjnej cenie nabyłem Apple TV 4k i jestem zawiedzony troszke jak to działa. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jest tu ktos kto tego uzywa i jest zadowolony? Brak możliwości używania vpn, brak hbo go, obsługa pilota to jakiś zart...

Do netflixa i appletv ok ale za takie pieniądze to już lepiej kupić amazon fire cube.

Jakies protipy? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#apple #appletv #tvos #kodiwpigulce
kodiwpigulce_pl - Powiedzmy, że w atrakcyjnej cenie nabyłem Apple TV 4k i jestem zawi...

źródło: comment_1603918908iqP6w04Lwdpu5JqFLYfuti.jpg

Pobierz
  • 12
@kodiwpigulce_pl: Ja jestem super zadowolony. Mam tez na pietrze mi boxa i jakościowo jest przepaść. Pilot działa świetnie, nie wiem co do niego masz. Przede wszystko Box działa szybko, nie zawiesza się, jest prosty w użyciu i super współpracuje z innymi urządzeniami
@miki4ever: @L3stko: gładzik dziwnie działa ciężko go ogarnąć, sposób wprowadzania tekstu czyli ułożenie klawiatury w jednej linii tez średnio intuicyjny. Na iPhonie losowo włącza się możliwość sterowania i wprowadzania tekstu.
Co do hbo go nie widzie apki do pobrania w AppStore.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@miki4ever: hm... Nie mam porównania z apple, ale miałem miboxa, wiem też że dzieci bardzo szybko łapią obsługę podobnych urządzeń... Widzę 3 opcje
1. Przesadzasz
2. Jest jakiś inny powód, np lokalizacja tv w domu/mieszkaniu, albo zwyczajnie lepszy tv
3. Lenistwo?
4. Moda? Apple jakby nie bylo jest bardziej prestiżowe
@miki4ever: już nawet nie wspomnę o działaniu iptv na tym. Za €6.99 apka która jest tak nie intuicyjna i wolna to trochę zdzierstwo.

Po zapuzowaniu i uruchomieniu ponownie programu jest brak dźwięku, tak właściwie to da się przewijać w tej apce? Chodzi mi o iPlayTV.
Nie przesadzajmy ze mi box czy fire stick czy cube jest trudniejszy w obsłudze jeśli masz wszystko poinstalowane to masz to tak samo na głównym ekranie.


@kodiwpigulce_pl: To juz musisz z moimi 70 letnimi rodzicami to omowic, dla nich jest nie do uzycia.

@barwus: W jaki niby sposob Apple jest bardziej prestizowe? Nie mieszkam w Polsce, tu to normalny produkt jak kazdy inny.

@kodiwpigulce_pl: iPlayTV to najlepsza apka jakiej
@kodiwpigulce_pl: Mozna przewijac i pauzowac jezeli jest archiwum. Co do szybkosci dzialania to Tivi Mate(wlasnie o to mi chodzilo) jest sporo wolniejsze, glownie dlatego, ze sam MiBox jest wolny. I jak juz pisalem, jezeli chodzi o intuicyjnosc, lezy i kwiczy, dla starszych osob nie do opanowania, a dla mnie to problem, bo nie lapie innej telewizji u siebie, IPTV to jedyna opcja.
@miki4ever: Nie no szefie nie porównujmy sprzętu za €199 do miboxa za €60. W cenie Apple TV masz nvidia Shield lub fire cube, które posiadam i działają o wiele lepiej.

W takim razie jak przewijać podczas oglądania z archiwum? Dodatkowo jak mam włączone tv guide to dlaczego można przewijać w prawo i mogę zobaczyć co będzie lecieć w przyszłości a nie mogę przesuwać w lewo i włączyć sobie coś z archiwum
@kodiwpigulce_pl: ja też jestem zadowolony z TV 4k - HBO jak najbardziej jest. Co do pilota może w opcjach zmniejsz sobie czułość gładzika? Ja chyba ustawiłem go na trochę mniej czuły. Masz wszystko zaktualizowane? Bo jak tylko kliknę gdzieś w wyszukiwanie to mi ajfon wibruje by na nim wprowadzać tekst wyszukiwania.