Wpis z mikrobloga

Dziś okazało się (przynajmniej dla mnie) że są większe księżniczki od p0lek i są to chłopcy z tagu #przegryw , nie robiący ze sobą nic i wymagający że ktoś ich pokocha ze swoim toksycznym charakterem (księżniczki chociaż o siebie zazwyczaj dbają). Jedyne co potrafią to ośmieszać ludzi protestujących i pisanie bajeczek. Najbardziej rozśmieszyło mnie pospolite ruszenie na głównej o darmowy dla pań, kubek kawy z gówno kawiarni. Cieszę się, że są mężczyźni którzy poszli z kobietami ramię w ramię (nawet ci soyboye z których się śmieją się chłopcy przegrywowcy odważyli się pójść;).
  • 9
@typbezkasy95: jaką szpilę? to że moja żona i ja będziemy mieli prawo wyboru albo to uratuje życie mojej żonie? darmowa antykoncepcja nie jest dla mnie jakimś strasznym postulatem (znając życie i tak nie dojdzie do skutku). Potraficie tylko narzekać i płakać jak wam źle. Ty cały dzień krzyczysz na mikroblogu jak to będziemy mieć źle ale ludzie Cię już słusznie wyśmiali. Ludzie mają większe problemy niż wyimaginowane wojny płci.
@Cheeki_Breeki: przejrzałem na szybko to akurat z tagu przegryw mirko znalazłem aż jedną osobę XD także opie na litość nie wchodź tu i nie rzucaj mięchem jak nawet nie wiesz kto tam pisał to że ktoś zhejtował akcję nie jest równoznaczne że jest bywalcem tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@typbezkasy95: będąc na protestach nie czuje sie nienawidzony ani nic, in vitro opłacane będzie lepsze niż 500+ bo to da rzeczywisty skok urodzeń, aborcja na życznie nie równa się z przymusem aborcyjnym. Czemu dziecko ma żyć nie kochane. Niech każdy ma wybór. Nie każdy chce mieć dziecko a żadna antykoncepcja nie zabezpiecza na 100%
@Cheeki_Breeki: a czemu masz być znienawidzony? co innego osoby, które dewastują mienie i rzucają jedynie bluzgami na lewo i prawo.
aborcja nie powinna być formą antykoncepcji. osobiście popieram tylko eugeniczną.
ruchasz się - bądź świadom konsekwencji albo jest jeszcze tabletka po stosunku. śmiało dokładaj się do in vitro i 500+ jednocześnie, nie wszyscy tego chcą. to już nie jest walka o prawa tylko o przywileje.