Wpis z mikrobloga

TVN24 od rana tylko protesty i protesty. Dosłownie - 100% czasu poświęcone protestom. Czemu media przestały informować o ZAPAŚCI W POLSKIEJ SŁUŻBIE ZDROWIA, o rekordach zakażeń, o przekładaniu planowych zabiegów, o ludziach czekających na pomoc po kilkanaście godzin?? Czemu wolne media nie pytają już o to, KTO PONOSI ZA TO ODPOWIEDZIALNOŚĆ?? ()
#polska #protest #koronawirus #antypolskirzadpis #tvn
  • 10
@to_znowu_ja: @jaroty: @rimyi: ponieważ pomimo permanentnego debilizmu w pisie mają tam też sztab zajebistych socjologów którzy cały czas badają społeczeństwo. Wyszło im że bardziej się opłaca zajmować aborcją i masz tego takie efekty. Nic się bez przyczyny nie dzieje. Przecież to nie jest tak że pisiory nie wiedziały że temet aborcji wywoła takie napięcie, nie pierwszy już raz temat jest wrzucany
bo o zapaści już wszyscy wiedzą ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@jaroty: O protestach też wiedzą. Trzeba wałkować i wałkować, pokazywać co się dzieje i pytać rządzących CO DALEJ, wymuszać jakieś działania! Szpital narodowy nie rozwiąże problemu. DPS'y błagają o pomoc - potrzebują środków czystości i ochrony, a także ŻYWNOŚCI!! Szpital "kowidowy" z Poznania APELUJE W MEDIACH O KOCE I TERMOMETRY..... Gdzie my żyjemy? (
media biorą to co bardziej żre, mediami też można w jakimś sensie sterować i przewidywać to co robią


@krokof: Wiem, od początku uważam, że zakaz aborcji miał na celu właśnie przykrycie niekompetencji rządu. Niestety media to łyknęły. Choć wydaje mi się, że obecna sytuacja w służbie zdrowia w dobie pandemii to też "chwytliwy" temat, dotyczy nas wszystkich ( ͡° ʖ̯ ͡°)