Wpis z mikrobloga

@grubson234567: narodowcy nie atakują polskich KOBIET, tylko rozwścieczone lewackie bydło.
P.s. Narodowcy sami się dźgnęli nożem pod kościołem w Poznaniu, sami rozwalili głowę jednego z kolegów w Wołominie, sami się obrzucali butelkami i petardami, prawda?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bigbrotherabb: okradł kobietę? Jakieś dowody, film, czy wpis "wiarygodnego" omzrik, którego "niebinarny" szef udający spasioną świnię sam uciekł do norwegii udając geja, by uniknąć procesu za przywłaszczenie?
  • Odpowiedz
@meres: XDDDDDD Tak Tak. Staruszka atakowała ! Więc mozna ją okrasć. Kobieta poszła do kościoła, można wyrzucić jak szmatę, tak ze zabrało ją pogotowie. Fajny masz ten świat urojeń nie ma co.
  • Odpowiedz
@meres: CZekałem na to. I już komuś raz odpisywałem. Tą imbę kręci Jarosław Pucek - pisowski aparatczyk który dziwnym trafem z radio poznan był o właściwym miejscu i czasie. Problem w tym ze do teraz poznańska policja nie potwierdza incydentu z nożem. Więc przydzbalili z ustawką jak margot z tramwajem. A ty dalej łykaj propagandę.

policja interweniowała w tym miejscu przed godziną 20.00. Miano pouczyć uczestników, jednak wedle relacji gazety
  • Odpowiedz
@grubson234567: Więc prowokacja? Bąkiewicz podzielił chłopaków na dwie drużyny niczym do gry w zbijaka i kazał się napierniczać, a jakiś pisowiec to filmował? Trzeba być oderwanym od rzeczywistości albo zaślepionym nienawiścią żeby tak twierdzić.
Jeżeli ktoś zaatakuje pierwszy - musi liczyć się z tym, że może w obronie własnej lub mienia dostać klapsa w dziąsło. Nieważne kim by był - kobietą, facetem, narodowcem, antifiarzem, kibolem....
  • Odpowiedz
@meres: Powiem tak. Wierzę Bakiewiczowi jak zarobili butelkami na łeb 2 dni temu. Ale jak nawet Policja nie potwierdza rewelacji pucka, to raczej jest to propaganda. Dla kontrastu mamy sprawę nożownika (pijanego pro-lifera), który pociął uczestnika protestu kobiet. I tam nie ma żadnych wątpliwości, co, kto, kogo, sprawa zgłoszona, sprawca aresztowany obecnie.
  • Odpowiedz