Wpis z mikrobloga

Witam bardzo serdecznie,moja przygode z rowerem szosowym zaczalem w marcu tego roku. Kupilem 15 letni rower szosowy od niemca i jezdzilem nim 40km codziennie DO pracy.Aktualnie ten rower rozpada mi sie w oczach (kilka wypadkow,szprychy posklejane na klej dwuskladnikowy XD). Zamierzam kupic nowy rower,mam 186 wzrostu i 87kg wagi a kwota jaką chcialbym przeznaczyc to 1500-2000 euro (6900-9200zl)
Czy moglibyscie mi pomoc z zakupem roweru? polecic Jakies marki,konkretne modele ewentualnie jakies rady czym powinienem sie sugerowac
Pozdrawiam
#kolarstwo #szosa
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@F-rava97: szukaj... Karbon, ultegra 2*11, sztywne osie + jakieś dobre koła. Do 9k spokojnie się wy robisz. Szukaj ofert rowerów z roku 2020. Na fb ostatnio widziałem superiora za 7800pln.
Jezdze 40km dziennie a w weekendy planuje jezdzic znacznie wiecej,mieszkam w niemczech(,przy granicy) a pracuje w holandii wiec mam tutaj mnostwo drog rowerowych a moim celem na najblizszy sezon to wypad do amsterdamu na rowerze (140km) moze dla niektorych to zaden wyczyn ale dla mnie to bedzie maly sukces,tak jak mowilem dopiero zaczynam przygode