Wpis z mikrobloga

#apple #watch #applewatch #iphone #iphone12 #esim

Zamówiłem właśnie iPhone’a 12, chciałbym dokupić do tego Apple Watch Series 6 ale zastanawiam się między wersja Cellular a zwykłą tylko z GPS. Jak to wygląda jeśli będę miał eSIM w iPhone i wyjdę z domu bez iPhone’a? To się samo przełącza między iPhonem a Watchem jeśli korzystam z eSIM? Nie mówię tu o dokupywaniu drugiego numeru.
  • 4
@Smugller: trzeba pamiętać o tym, żeby iphone był włączony i miał dostęp do sieci komórkowej inaczej możesz prowadzić rozmowy wyłącznie przez facetime i imessage. Ogólnie to miałem 4 bez lte, teraz 5 z lte i większą różnicę odczułem przez AoD niż lte. Niby fajna sprawa, ale przydaje się bardzo rzadko. Oczywiście zależy to od trybu życia danej osoby, ale jak nosisz ze sobą telefon to lte jest zbędne. Wykorzystałem tą opcję
@Herato: Akurat nie mieszkam w Polsce, a w UK a mój operator komórkowy to Three (3). Nie trzeba u nich nic dokupywać.

@static_cast dzięki za rozjaśnienie sytuacji. W takim razie nie ma sensu dopłacać 100£ dodatkowo do wersji Cellular skoro użyje tego raz na ruski rok.