Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Podpowie ktoś jak stworzyć #iptv? Obecnie korzystam z enigma2 client ale ostatnio coś mnie często rozłącza no i długo łączy (ok. 5-7sek co przy skakaniu po kanałach jest uciążliwe. Łącze się z innego mieszkania ponieważ nie mam możliwości założenia czaszy). Dysponuje dosyć mocnym dekoderem Vu+ Solo4k oraz serwerem NAS. Od tego tygodnia również szybkim routerem Synology rt2600ac.
Jak ściągam z Openwebif plik iptv to teoretycznie chodzi ale ciągle muszę wpisywać login i hasło no i również ciągle łączy te kilka sekund. Jak ludzie sprzedający iptv robią to, że po kliknięciu w kanał on praktycznie od razu jest? Chciałbym właśnie osiągnąć podobny efekt
#enigma2 #linux
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dzetson: nie osiągniesz tego efektu tak łatwo i z tym sprzętem. Dostawcy IPTV streamują dany kanał do serwera dedykowanego, a później z niego klient streamuje do siebie. Co oznacza, że kanał jest caly czas zapięty na linii satelita -> serwer. Dlatego przełączanie trwa szybciej bo przeskakuje między streamami na serwerze.

Nie wiem jakim cudem u ciebie to tyle trwa bo u mnie wystawiony dekoder przez zerotier bez hasła przełącza kanał
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kodiwpigulce_pl: jak miałem wystawiony bez hasła to szybko ludzie przejmowali mi sygnał i tyle z tego było ( ͡° ʖ̯ ͡°) musiałem zabezpieczyć i dopiero wtedy zaczął być spokój. Możesz coś więcej powiedzieć o tym zerotier?
U Ciebie przełącza w sekundę w tej samej sieci czy też w osobnych?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kodiwpigulce_pl: ok, zabieram się za to. Czyli najpierw się rejestruje i tworzę prywatne konto. Następnie instaluję na vu+ i tak wklepuje kod, tak samo jak na pozostałych urządzeniach na których chce odbierać czy tak?
  • Odpowiedz
@kodiwpigulce_pl: jeszcze jedno pytanie i przestaje Cię męczyć. Czy muszę mieć zainstalowanego Clienta na PC? Komputery na ogół mam wyłączone więc nie byłoby połączenia. Chciałbym żeby to było tylko na dekoderze, tvboxie i smartfonach.
  • Odpowiedz
@kodiwpigulce_pl: wgrałem do dekodera i do komputera póki co. Połączone są bo widzę dwie pozycje online tylko teraz mi powiedz co mam wpisać w enigma2 client żeby się połączyło? Wcześniej przekierowałem porty i było a teraz szczerze mówiąc nie wiem
  • Odpowiedz
@kodiwpigulce_pl: ale ponoć właśnie nie trzeba przekierowywać portów.

What is the main benefit of using ZT with E2 receiver? You can for example stream channels from one to another device in your ZT network WITHOUT using port forwarding in your router and exposing OpenWebif port to the public
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kodiwpigulce_pl: jak miałem wystawiony bez hasła to szybko ludzie przejmowali mi sygnał i tyle z tego było ( ͡° ʖ̯ ͡°) musiałem zabezpieczyć i dopiero wtedy zaczął być spokój. Możesz coś więcej powiedzieć o tym zerotier?

U Ciebie przełącza w sekundę w tej samej sieci czy też w osobnych?

@dzetson: było w VPN wystawić bez hasła.
  • Odpowiedz