Wpis z mikrobloga

Jak będziecie zachowywać się jak bydło i demolować miasta, to pomimo poparcia wyroku z TK przez konfederacje w dłuższej perspektywie uzyskacie odwrotny efekt. Jak ta partia to dobrze wykorzysta i będzie się odcinać od wojny polsko-polskiej to może i na początku straci i to dużo, ale za jakiś czas równie dobrze może zyskać.Bo każdy Polak ma już dość tych wojenek. Na horyzoncie ofert politycznych wciąż brak. Pozwoliłem sobie na krótkie dywagacje. Co o tym myślicie? Taki scenariusz jest możliwy?
#konfederacja #polityka
  • 5
  • Odpowiedz
@graf_zero: Będą zaangażowani ale bez skrajności jak to przedstawiają niektórzy. Np Korwin gadał coś ostatnio, że z takim wyrokiem TK można pójść w drugą skrajność i żebyśmy nie zaczęli rodzić i sztucznie utrzymywać przy życiu "coś co nawet nie jest człowiekiem". Generalnie trzeba na spokojnie siąść do dyskusji i się dogadać. @modelledom konfa w temacie aborcji miała zawsze wyrobione zdanie i raczej nie będą bierni w tej kwesti. Czy to oznacza
  • Odpowiedz
Będą zaangażowani ale bez skrajności jak to przedstawiają niektórzy. Np kKrwin gadał coś ostatnio, że z takim wyrokiem TK można pójść w drugą skrajność i żebyśmy nie zaczęli rodzić i sztucznie utrzymywać przy życiu "coś co nawet nie jest człowiekiem".


@Mudok: Panie - przecież cała konfa to jedna wielka skrajność!! Wiem że może chciłbyś aby konfa była umiarkowana i rozsądna. Ale ona taka nigdy nie była i nie będzie.

Swoją drogą
  • Odpowiedz
@graf_zero: Ja Ci przytaczam wypowiedź Korwina, których chciał żeby nie abortowano tych 20% dzieci, które jednak były zdolne do życia. Bosak pewnie by się z nim nie zgodził. Pamiętaj, że tam jest wiele różnych głosów w konfie. Okno Overtona mamy takie, że konfa to skrajność, to fakt. Ich postulaty gospodarcze, choć jedne z lepszych, to skrajność w obecnych warunkach. Kwestie światopoglądowe, biorąc pod uwagę obecny poziom laicyzacji to też skrajność (wartości
  • Odpowiedz